Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha úgy érzem, hogy ha nem találok rövid időn belül egy normális barátnőt akkor begolyózok, lányok valami iránymutatást kérnék?

Figyelt kérdés

Hát hogy őszinte legyek a dolgok eddig nem igen jöttek össze, de már kezd betelni a pohár ezzel az egyszer fent egyszer lent dologgal, mert eddig inkább egyszer lent volt nálam, és amikor felfelé kellett volna menni akkor lefulladt a motor. Nem tartom magam reménytelen esetnek, hülyének se tartom magam ha már egyszer főiskolára járok. De valahogy úgy érzem, hogy minden ragad rám, csak a csajok nem -.- Egyszerűen nagyon sz*r érzés. Nem tudom mit kéne csinálnom, hogy egyszerűen hogy kéne ehhez a "dologhoz" hozzáállnom, mármint ahhoz , hogy hogy legyen egyáltalán esélyem a lányoknál. Pedig úgy 80% ig biztos vagyok benne , hogy jobban nézek ki mint az ördög és mégse, egyszerűen valamiért nem tudok hozzá kezdeni a dologhoz, minden kezdet nehéz, de ez már túl régóta kezdődik. Valami iránymutatást kérhetnék lányok?:)


20F


2010. aug. 26. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
örülj neki h nem baszod el az életed már az elején
2010. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legyél RAJJJJ! :DD
2010. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínüleg ez elveszi az önbizalmadat, ami aztán kiül rád, és ezáltal kevésbé vagy vonzó!

Próbálj, sz..ni az egészre! Ne görcsölj rá, és ha nem veszed észre a csajokat, akkor vonzóbbnak tűnsz majd a szemükben!

2010. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit más irányból közelíteném meg. Abban egyetértek, már az irományod alapján is, hogy nem csattanhatsz ki az önbizalomtól (remélem te nem a tesztoszteronra fogod), ezt kéne egy kicsit fejlesztgetni... Az elkeseredésnek itt nincs helye! :) Azt szokták mondani, hogy az ember álljon be a tükör elé teljesen meztelenül, és soroljon fel egy pár dolgot, ami tetszik neki magán. Ami nem tetszik azt ki kell hagyni! Felsorolhatod azokat a belső tulajdonságokat is mindennap tükör előtt, amik szerinted jók benned! Aztán a pozitív gondolkodás... Egy idő után megfogod tanulni elfogadni magadat, de ha ezt nem vegyíted egy kis pozitív gondolkodással, akkor vissza fogsz esni. Soha ne mond hogy soha! :) Ne legyél negatív, ne úgy állj hozzá mindenhez, hogy úgysem fog sikerülni!

Én azt mondanám, ne szard le a lányokat, a normálisabbaknak ez nem jön be! :) Légy kedves, nyitott, laza, és barátkozz, kitudja mi lesz még valamelyikből? A bizonytalanságot megérezzük, és ez magam sem tudom miért, de nem jó pont. Kell hogy egy férfi erőt sugározzon, ha testileg nem is egy izom agyú állat, de lelkileg ha nem érződik a magabiztosság, az nem jó. Nem kell rögtön rákattanni egy csajra sem, csak beszélgess... aztán lehet hogy nem rögtön, de majd kialakul!

2010. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Annyi kiegészítésként, hogy tedd fel magadnak a kérdést, hogy rajtad mi múlik, múlt eddig. Miért lehet az, hogy neked a kapcsolatok még nem jöttek össze. Lehet, hogy túl zárkózott vagy? Lehet, hogy észre sem veszed, ha egy lány nyitott lenne rád? Simán előfordulhat, hogy csak a rosszat veszed észre, tehát azt, hogy ennek sem annak sem jövök be, miközben van egy csomó olyan pozitív dolog, amit a hozzáállásod miatt nem tudatosul benned. Nem vagy hülye, ez látszik az írásodból, biztosan menni fog. Fontos, hogy először az ember magában kutasson, ha az élete valamelyik területe nem jól működik. Szerintem menni fog :) Hajrá! 24N
2010. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!