Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál párodul: aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál párodul: aki egyszerű életet él, de viszont nagyon tudja értekelni az apró örömöket és könnyű boldoggá tenni; vagy aki magasabb szinten él, de nehezebb boldoggá tenni, mert mindene megvan?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 16:51
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez rohadtól nem így működik. AKinek van pénze, az is értékelhet mást, nem csak az anyagi javakat. SOkszor a szegény a sokkal anyagiasabb.

Ezt úgy írod, mintha a párkapcsolat minőségének a fokmérője az lenne, hogy milyen drága ajándékokat veszünk a másiknak.

2021. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Mi az hogy mindene meg van?

Én úgy veszem észre minden nő fejét ellehet csavarni a luxussal.

Egyszerű életet élek de nyugottat vagyok a nőknek ez nem jön be

36 F

2021. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"Ezt úgy írod, mintha a párkapcsolat minőségének a fokmérője az lenne, hogy milyen drága ajándékokat veszünk a másiknak." Dehogy írtam úgy. Különben is, valaki tekintheti úgy, hogy a második nagyobb kihívás, és ezért vonzza.
2021. jún. 24. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit jelentenek a dolgok, amiket írsz. Szóval:

Mit jelent az, hogy egyszerű életet él? Nem vesz meg minden vackot a boltban, amire elsőre rápillant és megtetszik neki, de ha valamire szüksége van, azért meg tudja venni? Nem megy luxusnyaralásra, de ki tud bérelni egy olcsó, de minőségi apartmant évente párszor? Nem vesz 20e forintért inget, hanem mondjuk minőségi turiból vásárol? Mert ez abszolút szimpatikus lenne. VAgy azt jelenti, hogy még nyáron sem mehetnénk nyaralni, vagy egy lepukkant helyen él a továbblépés minden lehetősége nélkül?


Mit jelent, hogy magasabb szinten él?

Mert ha ez luxusdolgokat jelent, pl. márkás minden, luxusszállodákban száll meg, állandóan partizni jár stb., akkor nem szimpatikus, én erre nem vágynék. De ha ez csak azt jelenti, hogy többet keres, és mindent meg tud venni, amire szüksége van, pl. imád játszani, ezért van egy drága gamer laptopja, vagy egy drágább, nem luxuskategóriájú, környezetbarát autója, stb., az szimpatikus.


És mit jelent az, hogy nehezebb boldoggá tenni? Mert nekem teljesen oké, ha nem tudok neki ajándékba venni egy fejhallgatót, mert amit én tudnék venni, neki annál már drágább van, vagy ha kell neki valami, egyből megveszi, ha közben az emberi dolgokat nagyra értékeli, és boldoggá lehet tenni, ha kitalálok egy jó programot, kap tőlem valami személyre szabott ajándékot, stb. De ha ezeket nem értékeli, tőlem lehetne bármilyen gazdag, nem érdekelne.


Amúgy én hajlok az egyszerű élet, egyszerű örömök felé, de tényleg attól függ, mit jelent pontosan.

2021. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Az élet nem ilyne végletekben működik. Értelmetlen a kérdés.
2021. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 4. válaszoló válasza tetszik. 5-é nem, csak kötekedni jött. Ez a kérdés ugyanis a végletekről szólt, ha nem tudsz válaszolni, nem kell bejelenteni. Visszatérve a 4. válaszolóhoz, nagyon tetszik a látásmódod. Ami a kérdésemet illeti, valóban nem konkretizáltam eléggé, nem is kell, mindenki belelát, amit akar. Te szépen kifejtetted a mondanivalódat, ráadásul szimpatikus a meglátásod. Szerintem amúgy ritka, a gyakorin az átlag sokkal kevésbé szimpatikus gondolkodású, mint te. Te válaszod ugyanis mentes az irigységtől, kisebbségi komplexustól, stb.
2021. jún. 24. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Egsértelműen a másodikat. Magasabb szinten vagyok én is. Meg tudnám adni neki a boldogságát. Cserébe egy magasabb szinten élnénk. Izzanánk.
2021. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni jöttem... azért mert nem tetszik a válaszom.

Értelmetlen szürreális végletekben gondolkodni..

2021. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!