Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Agyilag rendben vannak? 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyilag rendben vannak? 24 éves pasi,46 éves nővel.

Figyelt kérdés

A pasi nálam 2-vel öregebb, a nő(tanár) pedig egy korombeli haverom anyja.

Az is poén, hogy nem szégyenlik magukat, hanem együtt mutatkoznak. Pl. a buszPU-n láttam nemrég őket.


Esküszöm, hogy nem kamu a kérdés!!


Szerintetek agyilag rendben vannak? :))


2010. aug. 26. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a nő tanárnő, akkor valszeg rendben van! mi a bajod? ha jóféle milf akkor remélem videóra veszik az aktust és felrakják netre fizetéskiegészíté céljából :D!
2010. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a féltékenység csúnya dolog
2010. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 26. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól vannak.


Ha nekem is ilyen barátnőm lenne, én sem szégyellném, inkább dicsekednék vele.

Úgy gondolom az idős nő, fiatal férfi sok szempontból jó párosítás, mert a fiatal srác még bírja és ha nem bénalúzerf@sz, akkor jól is csinálja.


Te is kb. 15-20 év múlva leszel a legjobb korban :P


28/F

2010. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
anya-fia komlexus.A nő jól érzi magát h. egy fiatalabb fiúnak is tetszik, a fiúnak meg anyakomplexusa lehet,de lehet egyszerűen csak szerelmes.Én is jártam 20 évvel idősebb férfival és nincs apa komlexusom(sose gondoltam volna h. tudnék egy 40 feletti férfit szeretni),de valahogy a szerelem vak és tetszett minden porcikája.Igaz annak a kapcsolatnak már vége,de én annó nem szégyeltem,de ő sosem mert velem nyilvánosan mutatkozni(igaz családos volt és a lánya majdnem egyidős volt velem).Újra akarta kezdeni,de már nem bízok benne, és most van egy fiatalabb barátom aki sokkal jobban illik hozzám és ő legalább mer mutakozni velem.25/l
2010. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének? Szerelem kortalan, ha kijönnek egymással mind testileg, mind szellemileg, akkor teljesértékű kapcsolatuk lehet.
2010. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És Ashton Kutcher párjával Demi Moore-al????

Azóta is ki vagyok akadva:D:D:D

2010. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők ketten jól érzik magukat együtt, nem gondolják úgy hogy ezzel bármi probléma lenne, akkor miért lenne bármi gond is agyilag? Onnantól kezdve hogy ők boldogok, senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinálnak a négy fal között (és azon kívül)!
2010. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!