Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értékeled magad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értékeled magad?

Figyelt kérdés

Szigorúan csak a külsődet tekintve, milyennek tartod magad?

Meg vagy elégedve a testeddel?



2021. jún. 24. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok megelégedve, de elfogadom. Értékelni nem szoktam, ez vagyok én, nem akarom másokhoz viszonyítani magam.
2021. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%

9,5/10

Kár, hogy impotens vagyok. 36F

2021. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Tudom, hogy objektíve ocsmány vagyok a férfiak szerint és bottal se piszkálnának meg még a legigénytelebbek sem (valid visszajelzések alapján), és iskolás koromban hosszú évekig gyötörtek a külsőm miatt, de őszintén szólva már nem gyűlölöm magam. Vannak dolgok, amiknek még örülök is, hogy olyanok, amilyenek rajtam. A kognitív disszonanciát úgy redukálom, hogy nem Instagramozok :D Átlagemberek közé az utcára még úgy ahogy ki merek menni jobb napjaimon.
2021. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

#2: Nem értem miért kell lepontozni, így van, ahogy mondom. Szép emberek is lehetnek impotensek:

[link]

2021. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Jobb napjaimon, szépen felöltözve, kicsit beszárított hajjal, esetleg pár ékszerrel, kicsivel átlag fölé saccolom magam, rosszabb napjaimon is hozom az átlagot. Ha tükörbe nézek, ruhában elégedett vagyok magammal, nem vagyok egy fotó modell, de többnyire tetszik a látvány. Ruha nélkül nem. Nagyon sok része van a testemnek, ami nem tetszik, amin alakítanom kéne. Ruha nélkül, ha férfi lennék, nem hiszem, hogy el tudnám fogadni a testem, hiába kapok pozitív visszajelzéseket, számomra szinte taszító a testem.

Azt mostanra elfogadtam, hogy rengeteg férfinak tetszem, nem csak ruhában, de bikiniben is. Most se értem igazán, hogy miért látnak mást mások (női visszajelzéseket is kapok), mint én, de elfogadtam, hogy valószínűleg én látom rosszul magam.

2021. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
10/5
2021. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagyok elégedve magammal, az egyetlen bajom hogy alacsony vagyok. Azt leszámítva viszont egész jól nézek ki: izmos vagyok, zöld szemmel, barna hullamos hajjal.
2021. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
EURO0-ás vagyok, nem vagyok magammal megelégedve. (F)
2021. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kimondottan szép voltam, majd súlyos betegség miatt évek alatt elhíztam, és kórosan. Bár akkoribban már annyira vegetáltam, hogy nem is érdekelt.

Aztán meggyógyultam, megismertem a férjem. Újra motivált lettem, hogy éljek. Úgyhogy elkezdtem diétázni, majd szép lassan mozogni, és még bőven nem álltam a top formámban, de utána meg közbe szólt a terhesség.


Biztos, hogy dolgozni kell majd magamon, de most a pici az első. Nem vagyok elégedett magammal, de erőt ad az nekem, hogy tudom honnan indultam és az is szép teljesítmény. Az elején pedig ez az erő a férjem, mert nem akartam rövid életet, hanem végig kisérni a nyugdíjas évünkig. Most szülés után pedig a gyermekünk fog motiválni, hogy neki majd egy egészséges, energikus anyukája legyen, aki elkiséri az életbe a felnőtté vállásig.


Szóval most nálam ez külső dolog parkolópályán van.

2021. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én nem tudom magam hova sorolni. Néha jól érzem magam a bőrömben, néha meg kritikán alulinak látom magam. Látom a mai férfi és női trendeket, ilyenkor az élettől is elmegy a kedvem.


Azt viszont jó látni, hogy sokan őszintén tudnak nyilatkozni!

2021. jún. 24. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!