Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az ok ami miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ok ami miatt a feleségeteket választjátok a szerető helyett? És Mi az az ok ami miatt a szeretőt választjátok a feleség helyett?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Egy normális férfi nem választ, nem mossa össze a kettőt, hanem külön kezeli (érzelmileg is).
2021. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerelmes lettem a szeretőmbe. Akkor esett le, hogy a feleségemhez már nem köt semmilyen érzelem.
2021. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem lenne szeretőm, mert előbb szakítanék. Van bennem tartás és gerinc azért.
2021. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
1Egy normális férfi nem választ, mert nem tart szeretőt. 🤷‍♀️
2021. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

A szerető pont a lényeget adja: szeret-ő. Ha már otthon nem kapom meg, más megadja. Vagyis megadná ha lenne!


Nem válok el rengeteg dolog miatt. Ezek közül egy pár. Egyedül jól érzem magam, de túlságosan bele temetkeznék a saját életembe. Nem tenne jót a magány, mert sokat gondolkoznék. 50-hez közel nagyon gyenge már a felhozatal, az idő meg felettem is eljárt. A családi, anyagi dolgokra már nem is térek ki.

2021. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Sokszor a gyerekek ... vagy épp az anyagi háttér ... sajnálnák a felét odaadni annak amiért konkrétan csak a férfi dolgozott meg.pl rokonsàgom belül is van ilyen példa, utólag már szívja a fogát, hogy nem készült hazasssagi szerződés.
2021. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Rájöttem, hogy túl hamar házasodtunk össze a feleségemmel. Egyetemisták voltunk. A házasságunk utolsó évei teljesen hidegen teltek, szeretőm lett. Már reménykedtem, hogy esetleg neki is. A szeretőmben találtam meg azt a nőt, aki illik hozzám. Bevallottam mindent, a teljes válás megvolt 8 hónap alatt és most egy boldog ember vagyok.
2021. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak egy okom van, a közös hitel 🤷‍♂️
2021. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok.


Egy férfi sem ér annyit, hogy a gyerekünk jövőjét kockáztassam.


Amúgy a másik pasit is megunnám, ezért minek válni?

2021. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
9, honnan tudod, hogy megunnád? A 7-es vagyok, én pl. egy pillanatra sem bántam meg, hogy elváltam és az új páromat nem untam meg, pedig már 8 éve együtt vagyunk. Arra nincsen semmilyen bizonyíték, hogy az új párodat is megunnád, de az 100%, hogy ha egy házasság rossz, az rossz példa a gyereknek is, aki simán továbbviheti ezt a mentalitást a saját életébe. Én megmondtam a gyerekeimnek őszintén, hogy mikor mit hibáztam, pont azért, hogy nekik a kanyarok már le legyenek vágva. Bár velem lettek volna ilyen őszinték a szüleim az élet dolgaival kapcsolatban.
2021. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!