Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet barnás véres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet barnás véres folyásom?

Figyelt kérdés
Barnás véres folyásom van,vagyis nagyon kicsi és nem tudom mitől. Terhes biztos nem vagyok,mert védekeztünk.De akkor nem tudom mitől lehet.Kb 1 hét múlva kéne megjönnie.Valaki segítene?
2010. aug. 26. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek is volt hasonló kb 3 hónapon keresztűl, aztán elmult
2010. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem h semmi komoly.De már annyira a terhességre gondolok pedig tudom h védekeztünk és nem volt semmi baj.Köszi a választ:)
2010. aug. 26. 12:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés neki megjött és közbe volt a barnás véres?
2010. aug. 26. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
aszem mindig menstruálás előtt volt. nagyon zavar mikor ujjaztam...
2010. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta tart ez? Normális esetben nem folyik vér a hüvelyből csakis és kizárólag menstruációkor. Na most összekavarodhatott a ciklusod és ez számít "megjövésnek", de én orvoshoz mennék, ennek sok oka lehet, pl: méhen kívüli terhesség, méhszájseb stb. Ezek mindig súlyos dolgok szóval doki.
2010. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hétfő óta tart.De most már csak barna van vér csak kicsi folyt.
2010. aug. 26. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el orvoshoz. Mostanában kezdted a szexuális életed? Az első menstruációd mikor volt?
2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már vagy 3 éve volt 1. menzeszem.De most vagy 4 hónapja feküdtem le 1.nek a barátommal.Nem nagyon akarok még orvoshoz menni:S 17 éves vagyok anyunak nem akarom mondani.
2010. aug. 26. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem kell elmondanod anyukádnak. Most úgyis nyári szünet van, egyik reggel menj el az orvoshoz. Nem fogja elmondani anyukádnak. Egyébként is 17 éves vagy, ez már nem az a kor, amikor nem vállalható az, ha van párkapcsolatod. Nem 14 éves vagy. Szóval én lehet, hogy anyukámnak szólnék és utána mennék dokihoz, de ezt nem muszáj így csinálni. Egyébként is fontos a rákszűrés annál aki szexuális életet él évente 1x (én eddig idén elsumákoltam, lassan ideje menni). A vizsgálatok nem okoznak fájdalmat, menj nyugodtan, a barátod is elkísérhet.
2010. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De am se nagyon szeretnék orvoshoz menni:S Remélem elmúlik és megjön majd.Köszi a a segítséget.Nagyon aranyos vagy:)
2010. aug. 26. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!