Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szerelmes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szerelmes férfi itt, aki képes lenne akár szerenádozni az imádott nőnek? Vagy ha ezt nem is, akkor milyen filmbeillő romantikus dologgal adta tudtára, hogy szereti?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szeretlek.


és ennyi:)

2010. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:D Én pont most készülök ilyesmire, de nem szeretném elárulni mivel. Esetleg majd utána elárulom ( következő hét hétfő ) ;) Ja és 5 és fél éve vagyunk együtt, de még mindig megbolondulunk egymásért!
2010. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért ez a szerenád nem semmi lenne. Valaki tényleg elmesélhetné aki részt vett ilyenben. Én sajnos az a típus vagyok, aki betegre röhögné magát egy ilyenen, de azért remélem másnak tetszik és tud pozitívumot mesélni :)
2010. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó

Szerencsés nő lehet a párod:)

sok sikert.

majd jövőhét hétfőn megírhatnád, hogy mivel készültél, nagyon érdekel

2010. aug. 26. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ok, majd dobj valami elérhetőséget ahova küldhetem. Vagy írjam ide?
2010. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, majd írd ide.

köszi és várom:)

2010. aug. 26. 12:56
 7/11 anonim ***** válasza:
még pár éve volt egy lány aki a negyediken lakott és sok hó esett akkor. hajnalban jártam egy elég nagy és látható szivet a hóba, küldtem neki egy sms-t hogy amikor felébred nézzen ki az ablakon. :)
2010. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos a legutóbbi szerelmemnek legszívesebben úgy vallottam volna be hogy szeretem egyszer sétáltunk pesten és ott letérdeltem volna mindenki előtt és bevallottam volna. De nem akartam elveszíteni mint barátot. És azóta kiderült, hogy nem is lesz ebből semmi. Most utólag hülyén érezném magam.
2010. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na itt vagyok! Szóval lehet, hogy kicsit elcsépelt ( bár az én környezetemben még nem csinált ilyet senki ) de a munkahelyére virágot küldtem és egy palackpostát is amiben egy idézet van. Most itt várok a melóhelyen, elvileg 14:00-kor kapja meg! :D Kíváncsi vagyok mit szól hozzá!
2010. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

írtam neked e-mailt.

üdv

2010. aug. 31. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!