Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozik velem? Direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem? Direkt csinálja vagy csak nincs hangulata hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nekem nagyon tetszik eddig mindig kacsingatott volt hogy puszit is küldött 2x 3x már ez volt. Most meg semmi köszön néha mosolygok néha rám néz de nem olyan sűrűn még régebben.

15/L


2010. aug. 26. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg tudott rólad valami "nem igazat" amit a haverjai vagy esetleg a te ismerőseid mondtak neki hogy szálljon le rólad vagy valami hasonló történt vagy hát csak kiábrándult belőled nekem is volt már ilyen...:D
2010. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem adtál meg tul sok infót a srácról pl: hogy szoktatok-e beszélgetni vagy valami... de abból hogy kacsingat rád gondolom gyakrabban találkoztok... nos az is lehet hogy mostanában valami bántja vagy valami gondja van persze nem veled csak ez kihat a viselkedésére is, de az is lehet hogy csak szórakozott veled bár ezt ennyiből nem tudom megmondani hisz elég keveset irtál le...
2010. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igazából nem ismerem túl rég kb 10x 12x láttam de az első alkalomtól szimpatikus volt nekem. már akkor kacsingatott mosolygott stb. én is arra gyanakszom hogy valami más személyes problémája lehet mert én nem csináltam vele semmit. annyira nem vagyunk jó viszonyba 1 héten 2x 3x ha látom rendszerességgel jár hozzánk. nagy a korkülönbség lehet hogy ez is zavarhatja vagy valami
2010. aug. 26. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet rájött, hogy te vagy Shrek!

:)

2010. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hozzátok jár? ugy érted hogy esetleg bátyád haverja vagy mi?
2010. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát nagy a korkülönbség.Te meg bedőltél néhány kacsintásnak.Egyértelmű hogy pisisnek tart.Nem is értem hogy miért.....
2010. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem bátyám haverja csak családi ismerős...
2010. aug. 26. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!