Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban bejöhetek a nöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban bejöhetek a nöknek mióta gyerekem van? Ennyire tetszik a nöknek a jó apa figura?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha nagy csajozó, 6-al volt dolgom, aztán a feleségem mellett kitartottam összesen 12 évig. Most 34 vagyok. Amikor kicsi volt a fiam, gyakran jöttek oda idösebb nök gügyögni meg hasonló, néha volt fiatalabb csaj aki mosolygott rám babakocsizás közben. Most viszont a fiam 6 éves lett és együtt jövünk-megyünk amikor láthatás van (2 éve elváltunk sajnos). Azt veszem észre, hogy gyakran mosolyognak rám nök. A fiam (nem csak szerintem) kifejezetten jóképü gyerek, jó genetika. Nagyon büszke vagyok rá! Balatonra vittem le a nyaralóba és sokszor elöfordult, hogy az utcán szembejövö csajok, nök már messziröl néztek és mosolyogtak ránk, majd közelebb jöve erösen szemeztek velem. Volt két egyetemista korabeli csaj is akik fülem hallatára azt mondták rólam milyen helyes pasi vagyok, nagyon cuki vagyok a fiammal. Soha nem mondtam még rám ilyet.

Ennyire megdob engem, hogy jó apa vagyok és a fiammal ahogy bánok a nök szemében? Ilyen bánásmódot még soha nem kaptam tölük mint mostanság! Ennyire beindul az ösztön? Olyan nök is mosolyognak rám akik elötte átnéztek rajtam!

A helyzettel nem élek vissza és nem tartom jó ötletnek a gyerekemmel csajozni, mert egyrész lelki sérülést okozhat neki, másrészt ha vele vagyok akkor ö a fontos, nem a csajozás! Csak szimplán jól esik ez a bánásmód amit kapok, hogy sok nö nagybetüs férfiként néz rám.

A strandon ahol voltunk, az átlag apuka elhízottabb, nem sportos volt, így az én testalkatommal ott is megnéztek az anyukák. A szituáció olyan volt, hogy egy-kettö bele is ment volna dolgokba ha rájuk nyomulok. Sajnos egy-két férj nagyon csúnyán bánt a feleségével (akik még nem nyerték vissza a régi formájukat a kisebb gyerekek mellett) és még a fiatal csajokat is lesték az asszony mellöl aki persze látta mindazt.

Nekem lett nagyobb önbizalmam egyedülállóként és ez hozza a dolgot vagy tényleg a nöket beindítja ha meglátják a jó apát és jó genetikát?


2021. jún. 26. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Hát nekem tuti nem kellenél.. Nem vagy több attól, hogy anno ellettek neked egy kölköt.
2021. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Láthatáskor láthatod a gyereked, de jó apa figura vagy:D

A MINIMUMOT teszed meg, amit egy apa megtehet a gyerekével, és már valakinek gondolod magad:D

Nagyon alacsonyan van apák terén a léc lol

2021. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem hátrány, senki gyerekét nem akarom pesztrálni.
2021. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Semmi összefüggés. Ők nem látnak férfit, csak gondoskodó apát.
2021. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Mivel a legtöbb apa tojik a gyereke fejére, ezért igen, vonzó, ha néha látunk egyet egyet az utcán kettesben a gyerekével, aki épp nem üvölt vagy korholja szerencsétlen kissrácot!


Ha van kedved írj nekem is!:)

2021. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

Nekem egy olyan férfi akinek gyereke van, már nem is férfi.

(És most pontozzatok le gyorsan :D)

2021. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Mivel téged nem ismerlek ezért erről nem tudok nyilatkozni. De!


Az utóbbi talán egy évben érzékeltem én is a jelenséget csak a női oldalról.

Ha látok egy apukát valahol (utca, kávézó, strand, akárhol) akik aranyosak, tehát apuka dobálja, fogja a kezét, mutogatja neki hogy "az ott kutya, az ott madár" stb stb tehát akkor úgy tűnik hofy jó apa és OTT AKKOR cukik akkor valamiért automatikusan megindulnak bennem az ösztönök es az hogy ott akkor együtt cukik valamiert nagyon be tud indítani és sokkal jobb pasivá válik a szememben.


Ettől függetlenül nem tudhatjuk otthon milyen az adott szülő. Nem tudom otthon mennyit foglalkozik a gyerekkel, mennyit viszi oviba, olvas-e neki mesét, cserél-e pelenkát, eteti-e stb, ezt nem tudhatom. Tehát nem tudom azt mondani hogy ő biztos jó apa, maximum hogy OTT akkor annak tűnik.


De igen, ha úgy látom, OTT AKKOR, akkor sok férfin sokat tud dobni.


Pelda: múltkor egyik barátnőmmel elmentünk strandolni. Láttunk egy apukát aki az 2-3 éves kislányával úszkált, játszott, stb, nagyon cukik voltak. Le se tudtuk venni a pasasról a szemünket.:D Aki egyébkent nem nezett ki rosszul, de amikor pl kiment dohányozni és egyedül volt, ott nem tűnt annyira extrának.


Szóval csak azt akarom mondani hogy azert hogy ez meglegyen, szerintem kell lennie egy alapvető szimpátiának az adott ember felé, de igen vannak helyzetek, ahol ez sokat tud dobni.


Hozzá kell tennem hogy ez NEM minden nőnél működik így. Tök egyéni.


Es a slusszpoén az egészben hogy csak 21 vagyok és még jó darabig nem akarok gyereket, nem is vagyok annyira az a nagyon gyerekekért odalevős típus, nem A GYEREK minden álmom és nem jönnek össze (érthető okokból) olyannal akinek gyereke van. De azt gondolom hogy igen, vannak ösztöneink és ezek nálam speciel akkor elő tudnak jönni.

2021. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok már fiatal, de rosszul vagyok a gyerekektől és a cuki apukáktól is.
2021. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Én néha elájulok nekem egyáltalán nem tetsző apukáktól is, mert valamiért nagyon tetszik, ahogy bánik a gyerekével. Aztán simán úgy is tetszhet valaki, hogy a gyereket észre se veszem, csak a jópasit. A kettő között nehéz különbséget tenni. Szerintem a te esetedben is így van. Van, aki ezért néz meg, van, aki azért. Mindenesetre az első esetben, semmit nem akarnék tőled, kínos lenne, ha félreértenéd.
2021. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
6-os válaszát akartam én is írni. SOHA nem kezdenék egy apával. Ha meg is néznélek, az annak szólna, hogy cuki vagy a kisfiaddal együtt. De nem akarnék tőled semmit, pontosan a gyereked miatt.
2021. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!