Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltudtok beszélgetni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudtok beszélgetni a párotokkal csajos témákról lányok?

Figyelt kérdés
Mint pl menstruációs gondok, samponok, cipők stb.

2021. jún. 29. 07:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Senkivel sem szoktam cipokrol meg samponokrol beszélni. Ha netán rosszul vagyok, azt nyilván elmondom neki és látja is, hogy valami nem oké.
2021. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Mivel nem akarunk gyereket állandó téma a menstruáció, samponok témában a korpásodás nála, cipőknél inkább az a kérdés, hogy mit lát szexinek rajtam.
2021. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapból nem érdekelnek a cipők, ruhák, vagy sminkek stb

De menstruációról vagy bármi másról simán eltudok vele beszélgetni.

2021. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Mondjuk cipőkről pont nem szoktam beszélni, samponról is csak annyit, hogy "kolléganő ajánlotta, a lányának bejött, nézd milyen puha lett tőle a hajam!"


A mensis, premensis gondjaimat sokszor elmondom neki, nagyon együttérző :)

2021. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a csajos témák engem nem hoznak lázba. Van egy videós csaj aki smink vonalon indult, de vannak beszélegetős videói is, nála is ha smink téma offolom, de a story-timeot szeretem.


A menstruáció pedig téma, mert a páromnak is joga van tudni, hogy állunk vele.

2021. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A cipők és más nagyon csajos témák engem sem hoznak lázba. A menstruációról, samponokról beszélgettem már vele, de ha nem az ő samponjáról van szó, sok mindent nem tud hozzáfűzni, inkább legfeljebb kérdez. A menstruációról egész sokat kérdezett egy időben, most meg tök jól képben van.
2021. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Itt nem az volt a kérdés, hogy titeket lázba hoznak e ezek a témák, és amiket mondtam azok csak példák voltak, itt a csajos témákról van szó mindent átfogó értelemben
2021. jún. 29. 08:49
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minket sem érdekel így értelemszerűen még a barátnőimmel beszélgetek róla.
2021. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
De mi számít csajos témának pl? Leszámítva ezt a ruha, cipő stb vonalat
2021. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek "csajos" témáim, cipők, táskák, sminkek engem nem érdekelnek (ékszerek, ruhák is csak minimálisan, hogy tetszik/nem tetszik, de nem szoktam erről beszélgetni).

A menstruációt én inkább egészségügyi kérdésnek mondanám, erről természetesen szoktunk beszélgetni, de ugyanúgy, mint ha neki mondjuk fáj a térde. Elmondom, hogyha rosszul vagyok, de sajnos ezt látni is rajtam. Illetve rá szokott kérdezni, hogy kb. mikorra jön, mert megbeszéljük, hogy akkorra nem tervezünk nagyobb programot vagy utazást.

2021. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!