Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetetekben hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetetekben hány évesen van eljegyzés, mikor házasodnak a párok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy általában nagyon változó, de azt veszem észre, hogy egy bizonyos körön belül nem. Én 23 vagyok, javában egyetemen, párkapcsolat a láthatáron sincs, de most nem is hiányzik. Volt osztálytársaim közül, akik nem tanultak tovább, már ketten is házasok. Ezt általában megfigyeltem, azaz ahol nincs továbbtanulás, ott hamarabb jön el a gyerekvállalás, házasság ideje.

Én meg még nem is függetlenedtem le teljesen sajnos a szüleimről. Ti hogy látjátok, én vagyok elkésve, más siet, vagy mindenkinek jó az a tempó, amin halad?



2021. jún. 30. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyon általánosítani akarok, a 30 körüli ismerőseim házasodtak mostanában, vagy inkább felette.
2021. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Az eljegyzés egy jelentéktelen dologért csapott flancolás. Pénzkidobás, rongyrázás, Facebook/Insta fotósorozatok készítése, had' irigykedjen a pórnép! A boldogsághoz nem kell gyűrű, nem kell papír, nem kell házasság. A házassághoz pedig nem kötelező az eljegyzés.

Elkése sosem vagy. Én 28 éves voltam mikor megismertem a feleségemet, és 30 és fél, mikor összeházasodtunk. Eljegyzés? Az nem vót! Ellenben nővéremnek volt 3 .... egyikből sem lett házasság.

Nem vagy elkésve! A gyerekvállalás és a házasság ideje nem kötődik életkorhoz! Amikor érzed.

2021. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Semmiről nem vagy elkésve. 44 vagyok, tehát jó 20 évvel ezelőtt voltam korodbeli és akkor 24 évesen költöztem el hazulról albérletbe. Tehát a Te korodban még én is otthon voltam.


Tanulj, szórakozz, barátnőzz, majd jön hapsi is. Isten ments, hogy ilyen korán elköteleződj. Szerintem is bőven ráérsz.

2021. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mifelénk átlagban 20-27 éves kor között a leggyakoribb. Utána már elég ritka.
2021. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Az én ismerettségi körömben olyan 28-35 között a legtöbben.


A statisztikai átlag nőknél 33 év, férfiaknál 35.

2021. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Az én környezetemben 30 és 55 között kb

Semmivel nem vagy elkésve...

2021. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
25-30 között, én voltam a ritka kivétel, aki 20 évesen mentem férjhez. 😊 Egyébként 2 diplomám van és dolgoztam is a gyerekek előtt, nem zárja ki egymást a 2.
2021. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ mit akarsz. 50 éves korodig is szórakozhatsz, sőt 70-ig is. Az éld ki magad is tág fogalom.
2021. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
20 és 50 között, változó.
2021. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
25-30 között a jellemző az én környezetemben. Engem 27 évesen jegyeztek el, 30 évesen fogok férjhez menni. Akik nem tanulnak tovább, hamarabb kezdenek el dolgozni, hamarabb fognak fejben és egzisztenciálisan ott tartani, hogy családjuk legyen, ezert tartanak előrébb.
2021. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!