Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted megcsalás volt e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted megcsalás volt e, mikor Ross lefeküdt egy másik nővel, miután Rachel közölte vele, hogy vége?

Figyelt kérdés
Mert ugye a Jóbarátok egyik visszatérő poénja a „We were on a break” mondat Rosstól azaz "szakításban voltunk".

2021. júl. 1. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. Ha szünet van, szakítás, azt kezelje úgy mindkét fél, hogy tényleg vége van egy ideig a kapcsolatnak.
2021. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy mi a háttérsztori ebben a helyzetben, plusz fogalmam sincs, hogy mik a szabályai az ilyen kapcsolat szüneteltetésnek (mert "being on a break" teljesen más, mint egy "break up")


Nem hiszem, hogy megcsalás kategória, viszont a helyzettől függően lehet patkányság.

2021. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Most szakítottak vagy csak szünetet tartottak? Amúgy nem, szakítás után nem megcsalás mással lefeküdni. Nekem mondjuk fura, ha valaki rögtön tovább is lép, mikor előtte lévő nap még együtt volt a párjával, de attól még nem megcsalás.
2021. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt az. Viszont sosem fogom feldolgozni, miért kaptak endgame-et, annyira nem illenek össze…
2021. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

A break szünetet jelent. Ettől mindig falra másztam. Mi az, hogy szünet? Most vége, vagy nem?

De itt mindkét fél érthető. Rachelnek az fájt, hogy rögtön más nő után futott, tehát nem hiányzott neki Rachel eléggé. Ross meg nem értette, hogy akkor miért is szakítottak, illetve mi tartozik bele a break-be?

2021. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen szemlelet szerint az onkielegites is megcsalas, sot, az exek puszta letezese is. Igy is ugy is feltekeny az ilyen no.
2021. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabad ember volt. Szakított vele a csaj.
2021. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehát szakítottunk! 😂
2021. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6

A break az magyar fordításban szakítás.

Nem értelmezhető a megcsalás kapcsolat nélkül, és Rosst határozottan dobták.

2021. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!