Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, biztos munkahelyed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, biztos munkahelyed van, de nem szereted. A párod bizonytalan élethelyzettől szenved egy ideig, majd remek munkalehetőséget kap külföldön. Támogatnád őt, hogy vállja el és kimész vele, veled meg lesz ami lesz? Gyereketek nincs.

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2021. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám, de azért nem mindegy milyen országról van szó, akarok-e ott élni valaha (mert van pár ország ahol soha nem élnék), beszélem-e a nyelvet, tudok-e kinn munkát vállalni a szakmámban stb.
2021. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Én is, de előtte vegyen feleségül.
2021. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Pl melyik ország. Én már ezt megcsináltam és tapasztalatból mondom neked, hogy tönkre teszi a kapcsolatot, ha a másik után mész és te mondjuk nem boldogulsz kint. (És ezt úgy mondom, hogy felsőfokú szinten beszéltem azt a nyelvet) Depis leszel és megkeseredett egy idő után, hogy te csak boltokban meg ilyen helyeken kapsz munkát és keccsölsz minimálbérért, itthon meg az itteni körülményekhez képest jobb melód volt.

Tehát csak akkor menj, ha jól beszéled a nyelvet és van olyan végzettséged amit jól tudsz kint használni, vagy nincs herótod a gondolatától is annak, hogy a kereskedelembe melózz.

2021. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lesz ami lesz alapon nem. Ha én is tudnák ott boldogulni és szépen átgondoljuk a lehetőségeinket, akkor persze.
2021. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból nem lehet rá válaszolni. Mióta vagyunk együtt, mennyi idősek vagyunk, milyen a kapcsolat, van nekem esélyem ott normális állást találni stb.?
2021. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik ország, Európán belül pl. simán, én is keresnék ott melót.
2021. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harebell ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolat, én simán kimennék vele, ha ő kap egy annyira jó lehetőséget, kivéve, ha olyan országról lenne szó, ahova nagyon-nagyon nem szeretnék menni. Önmagában az nem zavarna, hogy nekem nincsenek még abba az országba fix terveim.
2021. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én így jöttem ki Svájcba... azóta is hol van munkám, hol nincs, a betegségem miatt nehezebb találni, de semmi gond, ezt tudtuk és vállaltuk.

5,5 éve élünk kinn, minden oké :)

2021. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!