Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így nézek ki (leírás és videó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nézek ki (leírás és videó hasonló srácról), tetszenék nektek, lányok és (meleg) fiúk?

Figyelt kérdés

Csak az érdekel, tetszenek e nektek az ehhez hasonló típusú fiúk. Nem fogok ráírni egy emberre sem, aki válaszol. A neten találtam egy srácot, ő rá nagyon hasonlítok.

https://www.youtube.com/watch?v=HmjJDW27nvc


183 cm, 75 kg, 22 éves. A hajamat felkötve hordom, oldalt le van nyírva kopaszra, az a "kuka" hajstílus. Van egy kis szakállam, erős szőrzet, körbe az államon. Zöld szem, szőkésbarna haj, vékony testalkat. Vékony csukló, kis kéz. Személyiségre introvertált.



2021. júl. 5. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Tetszene, lány vagyok.
Nem tetszene, lány vagyok.
Tetszene, meleg fiú vagyok.
Nem tetszene, meleg fiú vagyok.
Heteró fiú vagyok, muszáj valami gombot megnyomnom mert nem bírom ki.
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
jobb lenne, a privátban mutatnál magadról. Mi értelme mást véleményezni, mikor nem is biztos, h pont hasonlít rád olyan mértékben
2021. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem akarok se beszólni se megbántani, csak szerintem ha te is úgy nevezed a saját hajadat, hogy "kuka" hajstílus, akkor talán nem a legjobb választás. :) Még akkor sem, ha ezen a néven fut egyébként is. :) Nyilván mindenki úgy hordja a haját ahogy neki tetszik, de mivel feltetted ezt a kérdést, szerintem nincs nagyon sok önbizalmad. Meg persze más korosztály is vagyunk, lehet hogy a 22 éves lányoknak tetszik ez. :) (30/N)
2021. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kuka megnevezésről beugrik az embereknek a hajstílus. Én nem tartom rossznak, szeretem. Van önbizalmam. Mások szamurájhajnak hívják, gondoltam azt nem ismerik fel annyian.
2021. júl. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!