Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább jelző amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdurvább jelző amivel párod/exed illetett? Gondolok itt ilyenre,hogy nyomorék,idióta stb…

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
R.banc
2021. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Pukispocok 🤣🤣🤣
2021. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát durva jelző nem volt annyira sok, max a r*banc inkább az esett a legrosszabbul amikor megvádolt, hogy megcsalom. Szakítás után tudtam meg, hogy ő végig megcsalt.
2021. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy bizonyos szint felett nem fordulhat elő. Nem állnék le olyan férfival, aki ilyen stílusban kommunikál. Én sem mondanék soha ilyet a páromnak, sőt senkinek sem.

Egyik exem mondta egyszer nekem, hogy hülye picsa. Ez volt a legsértőbb.

A mostani párom a közös 2 évünk alatt semmi durva jelzőt nem mondott nekem, pedig szokott csúnyán beszélni.

2021. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lusta g*ci (nő vagyok)
2021. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
4, Nincs ilyen szint. Egyszerűen csak nem vesztél össze velük eléggé. 😁
2021. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
"Aranyos lány vagy."
2021. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Sosem sűlyedtem idáig.
2021. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
"Dagadt féreg","ostoba riba*c","csak gerincre vágni lennél jó".Szerencsére egyik sem a párom volt,hanem a tinder becses úriembereitől kaptam ezeket.Bár a kérdés nem erre vonatkozott,rosszul esett,mert egyiknek sem tartom magam.
2021. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan azt hiszitek, hogy nem tudtok olyat tenni amivel bárki akár egy egyetemi professzor is elküldene titeket a qrva anyátokba? Vagy ne tudna valaki olyat tenni, hogy ti küldjétek el őt ugyanoda?

A műveltség nem kapcsolódik szorosan a személyes kapcsolatok kezeléséhez.

Esetleg annyiban, hogy egy intelligensebb ember jobban tudja racionalizálni a konfliktusait és bonyolultabb, körmönfontabb jatszmákba tud kezdeni.

A legundorítóbb, legaljasabb játszámakat eddig a legmagasabb rangú vezetőktől láttam céges környezetben.

Egy tenyeres talpas melós beszólása például legalább egyenes, frontális és őszinte.

Nincs ilyen szint, mint amiről a 4-es beszél.

2021. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!