Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi az a havi kereset, amire azt mondjátok, hogy jól keres a pasi?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 20:53
 11/97 anonim ***** válasza:
66%

Borsodban már nettó 300k is jó. :D

A magyar realitás.

2021. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
89%
Szerintetek van itt a gyakorin olyan nő, aki nem mérnök, és nem 7-9 kilót keres?
2021. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vagyok mérnők!De középvezető vagyok,nettó 500-at keresek..Ez Budapesten kb.átlag..Bárkivel szivessn beszélgettem s dugtam amikor nem volt férjem ha szimpatikusak voltunk..Most már van férjem...Közgazdász.
2021. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
24%

#12: Én csak álmodozhatok egy ilyen (mérnök)csajról aki ennyit keres. Pedig milyen fasza is lehetne egy ilyen nővel élni... Képzelheted, nyaralásokra vinne, luxuscikkeket venne nekem, aztán volna egy hosszú aranypóráz csengővel a végén, amit a golyóimra köthetne, és ha kefélni akarna csak finoman megrázná azt, és már mennék is.

Aztán három nyelven sikíthatná, hogy kefélj te 300k-t kereső állat, kefélj!!!

2021. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
26%
14-es ha flusztrált vagy ne itt éld ki magad...Én 600-at keresek..S jogász vagyok ,nem mérnők..De volt már kevesebbett kereső párom..Sosem volt gond,ha tudtunk beszélgetni..Mindent megosztva fizettünk..
2021. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
84%
Kamuztok mind. Az 500-900k körül keresők nem a gyk-ra írnak.
2021. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
14%
#14: Édesem nem vagyok f(l)rusztrált, és engedd meg, hogy egy kevés örömöm legyen ebben az alulfizetett világban. Jogásszal is járnék, bár a 600k már nem tűnik olyan soknak. Azért még elvinnél valahova nyaralni? Csak azt ne mondd, hogy a járdaszegélyre... nem kötekedésképp írtam az előzőt, ne vedd annak! Béke és ölelés!
2021. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
19%

Szinten nem mérnök, ellenben szintén közgazdász.

Budapesten tényleg az átlag nettó 4-500 közt van, és még középvezetői szint sem kell hozzá.

Soha nem azért voltam valakivel legyen szex vagy több, amennyit keresett, de tény ambíciója, terve, világképe, érdeklődési köre sokkal inkább azoknak volt akiknek volt egy stabil anyagi helyzete.

Válaszolva a kérdésre is, nettó 1 millió felett már azt mondom egész jól keres valaki. Legyen az nő vagy férfi, tök mindegy.

2021. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
30%

A 12-as vagyok!


14-es!


Most, hogy ezt így leírtad, nem is tűnik olyan rossznak! Bele tudom képzelni magam én is a szituba!

2021. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nettó 900-1 misi..Az már az amire azt mondom a delikvens jól keres..Lehet nő vagy pasi
2021. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!