Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha megtudnád,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha megtudnád,hogy a kiszemeltednek van Onlyfanse?

Figyelt kérdés

Mert velem ez történt és ledöbbentem

Még sose voltam ennyire belezúgva senkibe,halál komolyan úgy érzem ő életem csaja,jól ki is jövünk amúgy és ez furán ért. Pedig olyan kis cuki,kedves,lehetetlen kinézni belőle. De nézd meg mennyire igaz,hogy pont az ilyenek az igazi rossz kislányok,vadmacskák


Mondjuk nincs kőbe vésve hogy oda meztelen képeket kell tenni,lehet valami hülyéskedés a barátai között,de a profilkép és a szövegek alapján nem az


Alig vagyunk felnőttek,20-20


2021. júl. 11. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát előbb megkene tudni milyen képeket rak fel, mielőtt ítélkezni kezdünk
2021. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
ÉS véletlen sem a p-náját villantotta, jól gondolom?
2021. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Ghostingolnék.
2021. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem beleférne.
2021. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ha hűséges típus,igen belefér,ha összejönne velem kicsit se érdekelne igazából. Csak így letaglózott hirtelen,nem teljesen az akinek gondoltam


1#A képekhez olyan leírásokat rak,hogy "Make me a bad b1tch" meg "mit csinálnál ha itt lennél" és mindenféle ilyen szexis szöveg :D Hát becsinálok komolyan

2021. júl. 11. 18:51
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismered?
2021. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
1 hónap
2021. júl. 11. 19:03
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Csak azért kérdezem,mert azért 1 hónap ismeretség után sok minden nem derül ki az emberről, így általában felépítünk egy képet a másikról, hogy milyennek szeretnénk őt látni, de nem szabad megsértődni ha a másik nem felel meg ennek a képnek. Nem azt mondom, hogy te megsértődtél, csak írod, hogy letaglózott.


De tény, hogy a képleírások nem arra utalnak, hogy konzervatív képeket találunk róla fent :D Egyébként ha nem lenne kereslet, nem lenne kínálat. Szerintem sokan csak kihasználják ezt, hogy egyszerű pénzkeresési lehetőség aztán ennyi. Nem ettől lesz nem hűséges ha esetleg ettől félsz.

2021. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha vanak hülyék akik képekért fizetnek akkor csak nyugodtan húzza le őket. Az okos csajokat szeretem.
2021. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8# Jól beszélsz

Egyébként albérletben él egyedül,szóval ha megteheti hogy ne kelljen koldulnia,miért ne használná ki:))


Hát az a baj,én az ilyen csajokért rajongok,előző barátnőm is cukormáz kívül de egy őrült az ágyban. Én meg nem vagyok egy szex fenevad,mániákus,hogy azonosuljak ezzel ._.

2021. júl. 11. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!