Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek vele?:)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele?:)

Figyelt kérdés
Adott egy 22 éves lány, és egy 26 éves fiú. A fiúnak hatalmas szíve van, mindig lehet rá számítani, bármikor és bármiben segít, azonban rengeteg rosszban volt része az élete során és párkapcsolatok terén is olyan lányokkal próbált kapcsolatot létesíteni akik hülyét csináltak belőle. Nagyon kedves, de labilis. Segítene neki a kapcsolat és visszanyerné a régi önmagát, vagy ugyanúgy labilis maradna?

2021. júl. 13. 19:17
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Én abszolút nem pártolom azt, hogy akivel van némi nemű "probléma" rögtön lapát.

Ok, persze, alkesz nem kellene, de ez totál más.

Néhány rossz tapasztalat igen, kissé bizalmatlanná teheti az embert, de egy jó példa mindent elmos. Én legalábbis több példát láttam arra, hogy olyan fiút vagy lányt, akinek volt néhány kissebb gondja, jó irányba vitt el egy stabil párkapcsolat.

Konkrétan valakit a Xanaxról hozott le, elmúlt a pánikbetegsége, ilyesmi. És amikor mesélték barátnőim, hogy milyen volt a férjük előtte és most milyen, ég és föld.

2021. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem kell problémás fiú. Nekem érett férfi kell.
2021. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
26 éves FIÚ, ajaj
2021. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez a dolog nagyon lutri. Abszolút az adott embertől függ, hogy mit lesz belőle. Amúgy az én párom is több szempontból labilis volt, amikor megismerkedtünk, sőt... de annyira megfogott, hogy azt mondtam, megpróbálom, és egy rohadt nehéz egy év után, de siker volt. Most teljesen stabil, igazi társ. De ehhez az kellett, hogy ő akarjon változni, és aktívan tegyen érte.

Benne van a pakliban az is, hogy sikersztori lesz, de az is, hogy minden nyomorával rád telepszik, érzelmileg zsarolni fog, stb. Ezt neked kell felmérned. Sajnos amúgy én több kudarcsztorit láttam, mint sikert, de a saját párkapcsolatomból tudom, hogy nem lehetetlen.

Amúgy nem ártana tudni, a labilis pontosan mit jelent, mert azért az nem mindegy.

2021. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Osztom Dr Genya véleményét. Ha nyitott rá az adott ember, és engedi felhúzni magát, mert nyitott a változásra, és pozitív hatással van rá a párja, akkor simán lehet ebből egy szuper kapcsolat.
2021. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valakirol semmit nem tudok, csak ranezek, es a lenyebe beleszeretek, akkor onnantol fogva barmilyen kihivas lehet, alarendelodik a vonzalomnak, ami testi-lelki vonzalom. Nagyon keves ember vonz, aki igen, ott nincs gondolkodas. Ha viszont lenne gyerekem, akkor valoszinuleg a fejem is hasznalnam.
2021. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
#2: Te pedig egy tökéletes nő vagy, akinek soha semmi problémája nincs, igaz?
2021. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha erős stabil személyiség a lány akkor működhet, de ha nem a pasi akár(de nem biztos) le is húzhatja a lányt.
2021. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert lehúzna érzelmileg. Megvannak a saját gondjaim, hajlamos vagyok depresszióra.. Nincs szükségem egy labilis, lelkileg gyenge közel 30 éves "fiúra". Ismerkedtem már ilyesmi alakkal.
2021. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék egy lehetőséget neki, ha elég stabil vagy ahhoz, hogy ellensúlyozd. Pl én tudom magamról, hogy vannak elég szép kis hullámvölgyeim, és nem lenne mindig lelki erőm egy labilis emberhez. Ha ő sem tesz semmit a változásért akkor pedig veszett fejsze nyele..
2021. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!