Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől hűséges valaki a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hűséges valaki a mai világban?

Figyelt kérdés
Számotokra mit jelent a hűség?
2021. júl. 14. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Amitől régen is az volt: egy jó, őszinte tiszta, szoros érzelmi köteléken alapuló kapcsolattól, ahol szerelmesek egymásban a felek ÉS nap mint nap éreztetik a másikkal, tesznek érte, úgymond "dolgoznak" a kapcsolatukon folyamatosan, nem kényelmesednek bele, nem veszik természetesnek hogy van, nem csak elvárják hogy adjon a másik stb. stb. stb.
2021. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Azért vagyok hűséges, mert az akarok lenni. Nincsen titok, nincsen hack, egyszerűen annyira jó a férjemmel minden, hogy hülye lennék ezt eldobni pár óráért. Szeretem és tisztelem a férjem, sosem tudnám bántani és/vagy átverni.
2021. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Max akkor, ha valaki rátalál a másik felére, akivel mindenben kiegészítik egymást. Ha valaki félrelép nekem azzal sincs bajom, ő nem találta meg a másik felét. 10-ből jó ha ketten rátalálnak az igazira, de ez is csak hosszú távon derül ki.


Ha te megtaláltad, akkor azt ne vedd alapul, ne gondold természetesnek, és ne ítélkezz mások felett.

2021. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
58%

Hàt, a partnerhez,kapcsolathoz aztàn semmi köze.


Elvek, bàstya. Az elveim miatt.

2021. júl. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Döntés.

Azért nem dugok félre, mert eldöntöttem, hogy hűséges vagyok. Pont.

2021. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt döntés, részben önző okból, saját magam miatt. Ha hűtlen lennék, az nekem is rossz lenne, mert megtagadnám az értékrendem, az elveimet.


Másrészt simán csak nem éri meg mással lenni. Nincs tökéletes pár, mindenkinél van minden téren jobb, de ritka, hogy valaki minden aspektusában megfeleljen az igényeimnek annyira, hogy érdemes és élvezetes legyen együtt lenni vele (az meg még ritkább, hogy ő is ugyanígy gondoljon rám). Lehet, hogy mással jobb lenne egy-két dolog, de az biztos, hogy nem lenne érdemes egy pillanatnyi élvezetért eldobni egy egyébként nagyon jó és kielégítő, hosszú távú kapcsolatot.


Harmadrészt, ez csak az én személyes hülyeségem, de számomra sokkal élvezetesebb egy hosszú ideje, mélyen ismert emberrel együtt lenni, mint újabb és újabb partnert keresni. A páromat ismerem, tudom, mit és hogy szeret, mit vár tőlem, mire van szüksége a részemről, mire számíthatok tőle, mire hogyan reagál, stb. Egy idegennel teljesen más lenne a helyzet, az újdonságok számomra inkább szorongást okoznak, mint izgalmat.

2021. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
A mai világban csak az igazán lúzerek azok, mindkét nemre vonatkozóan.
2021. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Sokan csak azért hűségesek, mert nagy nehezen összejött valaki, azt meg féltik elveszíteni, mert akkor megint jönne a magány!
2021. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Nem a mai világban. A hűség univerzális. Minden dimenzióban, minden bolygón, minden síkon, minden időben.

Istenhez, a jósághoz, a kollektivitáshoz, minden egyénhez való pozitív hozzáállás, hatás.

Pl ha a barátom azt mondja, hogy valaki rossz ember( nem hűséges isztemhez), akkor nem kezdek el vele jópofizni, jó élményeket adni neki, mert úgy pozitív megerősítést kap a negatív személyisége.

2021. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
9. Bőven hülyeség. Mi a jó, mi a rossz, azokat csak az emberek határozzák meg. Univerzális attribútumok? Ami neked jó, azt honnan tudod hogy nekem is az? Ha már ennyire Isten, akkor számolj azzal is, hogy az emberek tanulni vannak a Földön. Ha már tanultál fizikát, akkor tudhatnád, hogy az ellentétes erők kioltják egymást. Ha valaki rossz, adj neki jót. Nem megerősíted, hanem változtatsz rajta.
2021. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!