Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől hűséges valaki a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hűséges valaki a mai világban?

Figyelt kérdés
Számotokra mit jelent a hűség?
2021. júl. 14. 00:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Párom csak azert hűséges, mert a rengeteg nője után plane tapasztaltan(eléggé alfahim tipus)azt érzi, hogy velem megfogta az isten lábát, überelem az összes exét, de még azt a volt nagyszerelmét is, akit soha nem hitt volna hogy valaki valaha is felül írja az életben. Le van tőlem döbbenve, hogy olyan létezik az életben amit álmában sem hitt volna.
2021. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%

Én meg azert vagyok hűséges mert a párom az.

Nekem általában ez az elvem.

Aki nem az ahhoz én sem.

11.voltam

2021. júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

Aki korrekt az korrektséget kap tolem. Mindenki azt kapja, amit ad


"Légy szelíd, mint a galamb, de ravasz, mint a kígyó"

2021. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%
Én már több mint 20 éve vagyok hűséges. Viszont ma már tök jó lenne egy kis kaland. Szerintem sok ember akkor is húséges, amikor nem is olyan jó a kapcsolata, vagy hiányt szenved pl. szexből. Tutira létezik az önbizalom hiányból származó hűség is, amikor azt gondolja az ember, hogy oké van valakim, de én senkinek sem lennék jó, ezért maradok, és nem is lépek félre. Ha nincs szex, az biztos azért van, mert a párom undorodik tőlem, ezért nem is merek nyitni mások felé. Valójában még örülök is neki, hogy nem egyedül kell kínlódani az életben, legalább anyagilag könnyebb, meg hát barátilag jól elvagyunk. Én ilyen vagyok, van egy kis csoportom, ahol mindenki ilyen beállítottságú. Bármikor félreléptem volna, de sosem mertem, mert nincs önbizalmam, sőt, egyenesen undorítónak tartom magam. A szexualitásom egészséges, mindig is az volt. Nálunk évente max 5-6 szex van, de az is borzalmasan nulla. Ebben élek már 20 éve, de rettegnék attól hogy egy idegennel legyek, mert szégyellem a külsőm ilyen téren. Arról ábrándozok hogy milyen jó lenne egy igazi kemény szex, de sosem merném meglépni. Nálam a hűség csak azért van, mert rettegek attól, hogy beégek, elutasítanak, megszégyenítenek. A családi életünk ezen felül példás, legalábbis ami az érzelmeken kívüli állapotokat illeti. Nem tudom milyen az orál szex, nem volt még nagyon orgazmusom, a férjem sosem dícsért meg, ha kilépek a négy fal közül, huszadrangúnak érzem magam, minden nőt szebbnek és jobbnak tartok magamnál.
2021. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

Hűségesek vagyunk egymáshoz mert szeretjük és tiszteljük egymást, és nem tudnánk máshoz úgy vonzódni, hozzáérni stb. + Hűségesek vagyunk, mert elvi kérdés mindkettőnknél, hogy nem megcsalás, hanem megoldáskeresés ha a kapcsolatban probléma adódik, vagy ha nem megoldható akkor inkább szakítás.

Hűségesek vagyunk, mert így döntöttünk. Ennyi.

2021. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Ígéretet, amit megfogadtam magamban mikor egyértelművé vált hogy őt szeretem. Nem mást.
2021. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
Nekem az a kérdésem hogy miért, és van-e értelme hosszú távon. Pár év az semmi, ott még az újdonság dominál. 15 év felett kezdődik az igazi próba. Oké, elvi kérdés a hűség. Na de miről szól az elv? Nálunk egyáltalán nincs szex, mégsem mentem félre. Holott már évtizedek óta elfojtom a szexuális vágyamat. Akkor most én példa értékű vagyok? Annyira szerencsétlen vagyok, hogy megtaláltam magyarországon élő 1% közül az egyiket, aki asszexuális. Marhára nem jó, de nem lépek félre. Gyűlölöm az egész életünket, de hűséges vagyok, és az is maradok. Ha minden jó, akkor nem nagy dolog a hűség, hanem alap állapot!
2021. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Noren1989 ***** válasza:
66%

Na làtom, beütött a lepontozószakkör 😂😘😅


Emberek, akik nyomkodjàtok itt a gombokat: nektek nincsenek elveitek? Vagy annyira rugalmasak, hmeg is tudjàtok tagadni magatokat?

2021. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%

17. Mi értelme volt olyannal összeállni akivel nem egyeznek a szexuális igênyek? Nem mártírkodni kell, hanem magunkhoz való párt választani. Az ilyesmi nem évek után derül ki.

Mi pl 11 éve vagyunk együtt, az érzéseink kölcsönösek, az igényeink kezdetektől ugyanolyanok, heti 5-8 alkalommal vagyunk együtt, a mai napig is. Ha két ember igazán passzol egymáshoz, akkor 2, 10 és 20 év után sem lesz ilyen problémájuk.

És ha csak elvi hűségről beszélünk, mert érzelmek/ szex nem tartanak össze, akkor igen, addig az az ember normális esetben, amíg hűséges amíg az esküje köti, vagyis addig amíg a kapcsolat tart.

2021. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%

Nekem heti 3 elég lenne, de ez kb. fél éves adag. Mivel férfi vagyok, így nem én választok, nem vagyok szuper jóképű. A "párválasztás" eleve rossz megfogalmazás, a nő választ, a férfi meg elfogadja. Vagy nem. De a férfi sosem választ, csak ha brutál jól néz ki, és a nők sorokban állnak előtte.


Ja, el is válhatnék, igazad van, több szex akkor sem lenne az életemben. Egy nőnél 200 férfi próbálkozik, szerinted én átlag géza mennyi eséllyel indulnék? Ja, hogy én is vegyen figyelembe az igényeimet, majd ezek tudatában válasszak? Ez az évszázad vicce volt! Egy férfi akkor jár jól, ha egy olyan nő választja, akinek ugyanolyanok az vágyai. Máskülönben cumi van.


Minden kapcsolat szexualitását kizárólag a nő határozza meg, a férfi csak örül és kihasználja hogy olyan a párja, akivel korlátlanul csinálhatja. Ha meg egy nő szenved szex hiányban, akkor meg elég a kisújját kitartania az ablakon, walking dead szerű férficsordák rohamozzák meg azonnal. Ha átlag férfiként van szexhiányod a kapcsolatodban, akkor rácsesztél, de duplán.


Marhára nem mindegy hogy női vagy férfi oldalról nézzük a dolgot. A '90-es évek előtt a nők felnéztek a férfiakra, sőt a nők futottak a férfiak után. Ma már ennek a szöges ellentéte az igaz, sőt megszorozva ezerrel. Az sem volt jó, de ez sem. Amig egy férfi kénytelen 100 nőnek írni, addig a nők 100 férfi közül mazsolázhatnak. Amíg a férfiakat hajtja a szexualitásuk, addig a nők fele tökéletesen elvan szex nélkül addig, amíg a nagy és megismétlehetetlen lovag be nem állít.


Miért nem keresek olyan nőt akivel azonosak az igényeink? Én keresek, de nem találok. Vagyis ha 100-ból száz levegőnek néz, akkor mit tehetek? Nem, nem vagyok elhízva, nem vagyok alacsony, nem vagyok iskolázatlan, nem vagyok függő, nem vagyok proli csak hogy a sztereotípiákat eloszlassam. Sőt, van saját házam, autóim, kiváló munkám, pénzem, hobbim. Az a helyzet, hogy rengeteg sorstársam is eldicsekedhet ezzel, szóval nincs privilégizált helyzetem. Amim nincs: több száz millióm, jachtom, tengerparti üdülőm. Nem vagyok latin külseljű kockahasú sármőr, nincs tetoválásom, szakállam. A súlyzók helyett a könyveket emelgetem.

2021. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!