Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők legtöbbje miért úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legtöbbje miért úgy képzeli el a cuckold férfit, mint valami nyomorékot?

Figyelt kérdés

Én például teljesen határozott/domináns beállítottságú vagyok, a munkahelyemen vezető beosztásban dolgozom, emellett jóképű, sportos, magas vagyok és tudom, hogy nagyképűen hangzik, de ennek megfelelően kedvelnek is a nők, szeretnek a társaságombam lenni, szívesen fogadják a bókjaim.

Ebből meg következik, hogy bár meglepődnek, amikor felhozom a témát, de nincs ellenükre, hogy egy másik sportos barátommal történjen valami.


2021. júl. 14. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

1. mert a cuckoldok többsége az.

2. lehet nem is cuckold vagy, csak szereted a több pasi / 1 nő felállást. A domok is szeretik másokkal megdugatni a subjukat, attól még nem cuckoldok.

3. mert a nők túlnyomó többségének ez a felállás nem jön be. Nem szeretik ha tárgyiasítják őket, pl azzal, hogy a pasijuk más pasi(k)nak is odadobják őket

4. mert általánosságban a férfiakban van egy birtoklási vágy, nem akarják másnak adni ami az övék, ha egy férfi nem ilyen, akkor sok nő nem is tud már férfiként tekinteni rá.

2021. júl. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a cuckold???
2021. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
A nőknek minden férfi nyomorék, aki valamiben különbözni mer.
2021. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

#2: eredetileg a cuckold egy olyan férj, akinek a felesége házásságon kívüli szexkapcsolato(ka)t folytat.

Ma már főleg olyan pasikra használják, akik ezt tudják, sőt támogatják, legtöbbször jelen is vannak és nézik, többnyire passzív résztvevőként.

Sokan viszont összekeverik azzal, amikor a nőt a pasija "bedobja a közösbe", azaz más pasival/pasikkal együtt szexelnek vele, ami egyébként már nem cuckold...

2021. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
4: köszi! Tegnap is annyi mindent tanultam: uni (passzív/aktív), feedee, ma még cuckold 🤣🤣🤣
2021. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
#3: mondja ezt egy incel, gondolom. Mert e mondatodnak semmi igazságtartalma nincs.
2021. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
6. Jaja, és gondolom ő a RENDES srác, a fejében, miközben fröcsögve okád a nőkről...
2021. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet külsőre nem nyomorék, de nekem ez a perverzió az.
2021. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Ferfikent is azt gondolom, hogy nyomorek vagy. Gondolom van elore bekeszitett valaszod, amit majd beirsz ide nepneveleskent. Az eredmenye az lesz, hogy ugyanugy nyomoreknak foglak tekinteni, csak meg ele teszem a szanalmas jelzot is.
2021. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert azok, és te is az vagy. A magadfajtának minek az élet?
2021. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!