Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
A férfiak sokat panaszkodnak arra, hogy a barátnőjük, feleségük követelőző, minden perccel el kell számolni, hova mész, kivel beszéltél stb. Az miért van, hogyha egy teljesen ellenkező típusú nővel találkoznak, aki nem féltékeny, nem igényli hogy éjjel-nappal együtt legyenek, nem kutakodik a férfi dolgaiban, akkor azt a nőt meg nem értékelik. Tisztelet a kivételnek, de én eddig nőként ezt tapasztaltam. Mintha titkon élveznék hogy a nők akikre panaszkodnak, olyanok velük amilyenek. Mi az oka annak, hogy aki teljesen ellentmond az eddigi nőkkel kapcsolatos tapasztalataiknak, azt nem értékelik, amilyenekre pedig panaszkodnak, olyanokhoz rakaszkodnak, vagy inkább egy olyat választanak?
2021. júl. 15. 15:40
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
69%
Szerintem a férfiaknak a lelkük mélyén szükségük van arra, hogy érezzék fontosak. Persze ez nem azt jelenti, hogyha egy nő nem féltékeny akkor nem fontos számára a pasija. Minden ember más szóval szerintem erre nem lehet egyértelmű választ adni. Olyan férfit kell keresni, aki értékeli a személyiséged, azt hogy te ilyen vagy.
2021. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
43%

Ez így egy elég erős általánosítás.


Nem mindig az összes másik emberben van a hiba, van, hogy 1 emberben van csak. Lehet, hogy veled is vannak problémák. Nem tudhatod.


Persze az ember mindig úgy gondolja magáról, hogy ő bizony mindent jól csinál és nem lehet hibás, a legtöbb esetben én is ezt gondolom magamról :)

2021. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Szerintem egy ember mindegy férfi-e vagy nő, attól erzi fontosnak magát, ha a másik bízik benne. Rengeteg olyan férfivel találkoztam akik otthon papucsok voltak, amolyan minta férfiak a külvilágnak, de valójában hatalmas színészek és érdekvezéreltek.
2021. júl. 15. 15:50
 4/39 A kérdező kommentje:
2-es: egy férfinek sem hisztiztem. Sosem követelőztem, nem kutakodtam. Soroljam?
2021. júl. 15. 15:50
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Aki megvan róla győződve h őt a sors bántja, ez jutott, az mindig a szenvedést fogja választani h igazolja magát. Pedig ha feltűnne neki h ő maga irányitja a sorsát lehet összeomlana :D
2021. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
40%
Ez a normális felfogás, hogy attól érzi magát valaki fontosnak, hogy bíznak benne. De írtad a kérdésedben, hogy nagyon sok nő féltékeny. Ergo ők pont nem attól érzik magukat fontosnak. Igaza van a 2.-nek,hogy ez elég erős általánosítás.
2021. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
64%

Ha nő incelkedik itt, azzal nincs gond? Paliknak már letépték volna a fejét fordított esetben.


2-eshez csatlakozom, illetve egy kérdés: jártál az összes férfival a világon? Vagy például arról van szó, hogy te választasz rosszul, olyat aki nem illik hozzád és nem fog megbecsülni? Vagy te látsz bele hülyeségeket, amik nincsenek is ott, csak hogy igazold magadnak az elméleteidet?

2021. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
5-ös valami ilyesmi igen. Az ilyen férfiak nem tudnak mit kezdeni azzal ha nincsenek irányítva, pedig panaszkodnak hogy jaj az asszony minden percemmel elszámoltat stb. Én meg sosem voltam ilyen, és ezzel nem tudnak mit kezdeni.
2021. júl. 15. 15:54
 9/39 anonim ***** válasza:
58%
Mondom én...benned nem lehet hiba.
2021. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nos a legtöbb ferfi panaszkodik a nőkre, és retteg attól hogy a nő irányitsa őket. Én meg meghagyom a szabad választásat, normálisan leülök megbeszélni a dolgokat, kompromisszumképes vagyok. Lehet pont ezek a gondok, de nem tudok és nem is akarok másmilyen lenni. Féltékeny pedi szinten nem voltam sosem.
2021. júl. 15. 15:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!