Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy kinevettetek egy pasit mikor próbált veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért?Béna szöveget mondott?Vagy látszódott rajta, hogy zavarban van?

2021. júl. 15. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2021. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom, mindenki azt fogja mondani, hogy nem, pedig feltehetően van, aki igen.
2021. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Persze, amikor ilyen kis csòrò alkalmazottak pròbálkoznak nálam.
2021. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellene ezen nevetni? 2 mondattal le lehet rázni.
2021. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem, szerintem aki erre vetemedik, az nem érdemli meg a civilizált ember elnevezést, ugyanakkor a másik fél részéről azt is teljesen borzalmas és minősíthetetlen viselkedésnek tartom, amikor úgy megy oda valaki egy nőhöz "ismerkedni" (undorító eufemizmus), hogy nem kapott előtte szemezéssel, testbeszéddel vagy bármi mással zöld jelzést, vagy egyáltalán nem is tudja értelmezni vagy egyáltalán észrevenni az efféle jelzéseket.
2021. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Azt hiszem, utoljára az általános iskolában csináltam ilyet. Ja, nem, még ott sem.
2021. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem nevettem ki, miért tettem volna? Felnőtt vagyok, nem óvodás. Viszont, korrekten rövidre zártam a dolgot, mert évek óta kapcsolatban élek és nem vagyok nyitott ismerkedésre.
2021. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Soha. Dühösen kiabálva már igen, amikor sokadszori elutasításra még mindig erőszakoskodott.
2021. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen volt már. Amikor 50-60 évesek nyomultak rám, mondtam, hogy bocs már van nagyapám.
2021. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Mert 9 évesek voltunk, és elképesztő zavarba hozott a vallomással, hogy tetszem neki, amit nem tudtam kezelni. De annyira rosszul éreztem magam utána, hogy így reagáltam, hogy már lassan 20 év távlatából is még emlékszem rá, pedig azért annyira nem maradtak meg ilyen konkrét emlékképeim abból az időszakból.

Azóta nem történt ilyen. Mindig próbáltam kedvesen visszautasítani az érdeklődőket, csak akkor pipulok be, ha kötik az ebet a karóhoz. Akkor elismerem, hogy tudok gonosz lenni. Arra sem vagyok büszke, de azért attól nincs lelkifurkám.

2021. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!