Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, ti írnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti írnátok születésnapi köszöntést privát üzenetben egy olyan valakinek, akit alig ismertek, csak mosolygósan köszönni szoktatok neki, ha néha látjátok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2021. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2021. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Csak ha tetszik.
2021. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2es, de miért privát üzenetben, miért nem simán csak az uzenofalra?
2021. júl. 16. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2: Én ha valakit fel akarok köszönteni, annak privátban szoktam írni, nem az üzenőfalára.
2021. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én mindig mindenkinek privátban írok, akit feldob a face hogy szülinapja van. Miért tartozna ez bárki másra, hogy felköszöntöm vagy sem?

Másrészt nekem pl úgy van beállítva a face, hogy senki nem tud írni az üzenőfalamra, és rengeteg más embernek is, ergo nem is lehet, csak üziben köszönteni.

2021. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ilyet csak akkor csinálnék ha tetszene a pasi és akarnék valamit.


De lehet más nem..

2021. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönteni mindenkit privátban szoktam. Nálam nem jelent ez semmit.
2021. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!