Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda lányok/nők, nektek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lányok/nők, nektek ez nem fáj?

Figyelt kérdés

Nap mint nap átélni, hogy az átlagos, nem túl szél ismerőseiteknek is rengetegen udvarolnak, még titeket nőszámba sem vesznek. Itt is folyamatosan azt olvasni, hogy minden nőnél rengetegen próbálkoznak, amikor irantatok talán még életetekben nem érdeklődött egy férfi sem.


😞


2021. júl. 16. 13:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem tartom magam rondának, inkább átlagos vagyok, de nem udvarol senki. Mondjuk engem sosem érdekelt. Ha azt nem érdeklem, aki tetszik, akkor felőlem udvarolhatnak nekem, le se fogom tojni, nem érdekel.
2021. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Az erdeklodes es barmi csak lehetosegeken nulik.


Pl barkivel egyutt kene utaznod vagy dolgoznod amugy kihagyhatatlan hogy csak emberként es nem másik nemként nezzen es erdeklodve es ne legyen semmi

2021. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Neten mindenkinek undvarolnak

Bárcsak kapnék 10 hozászolás a képem alá az nagy dravul.

Főleg hogy akik követnek nem is ismernek

2021. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
#3 Potya lájkok
2021. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek hiányzik, hogy vonzónak érezze magát.
2021. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

1000 követővel plusz kapsz 200lájkot.

Azt ennyi.

Engem is kovessetek léci 🤗😁😁😁

2021. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
Nincs olyan, hogy ronda nő/férfi átlagban, csupán nem foglalkozik eleget a külsejével, nem találta meg a stílusát. Erre mondják, hogy valaki glow up-ol. Simán el lehet ezt érni kellő önerővel.
2021. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan időszak, amikor nagyon magam alatt voltam, nagyon alacsony volt az önbecsülésem, akkor zavart (és 7es, amúgy nem, nem azért mert igénytelen lennék vagy nem lenne stílusom - alkatilag és arcot tekintve sem vagyok az a típus, aki iránt általában érdeklődnek, főleg ha sokkal szebb lányok társaságában vagyok). Manapság van, hogy zavar, van, hogy nem, van, hogy irigykedem, van hogy sajnálom őket. Pl. amikor ilyen undorító módon kocsányon lógó szemmel bámulja őket minden jöttment, akkor is, ha visszafogottan, diszkréten, mindent takarva vannak felöltözve, beszólogatnak nekik mocsokságokat, akkor azért örülök, hogy ez nem velem történik olyan gyakran (mert azért az útmunkások, csövesek nekem is szoktak, ha nem is annyira gyakran).
2021. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
#8 Félreértesz:) Az, hogy valaki nem foglalkozik eleget a külsejével az nem igénytelen, csupán van jobb dolga vagy nem érdeklik a külsőségek. A stílusod, hogy kifejlődjön ahhoz sajnos pénz kell. Időt kell ezekre áldozni és pénzt. Fodrász, körmös (ápolt egyszerű körmökre mondom), kozmetikus stb. Akár már egy hozzádillő haj dob a külsődön. Nem voltam megelégedve magammal régen. Beáldoztam az időmet, önismeretet tanultam, önbizalmat növeltem és megtaláltam önmagam. Persze ez csak az én véleményem:) További szép napot és kívánom, hogy találjátok meg önmagatokat❤️
2021. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
9: te nem értesz, ezeket én már mind megcsináltam, megtapasztaltam, kialakult stílusom van, dicsérek is mások!!!!, volt is párkapcsolatom. De azon nem változtat, hogy nem vagyok a férfiak nagyobb részének vonzó.
2021. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!