Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted, mit kellene reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted, mit kellene reagálnom? Neked jól esne?

Figyelt kérdés

A barátom, akivel vagyok 2 éve velem soha, értsd: SOHA nem megy sehova, mert "nincs ideje" "rengeteget dolgozik" .. "nem is tudod elképzelni mennyit dolgozom, még vasárnap reggel is!"


A barátaival/kollégiumi haverjaival elment most a Balatonra, augusztusban majd Horvátországba, és most nekem küldözget képeket arról, hogyan vízisízik ott, meg miket esznek, meg egyáltalán hogy tölti ott az idejét.. Én (természetesen) nem válaszolok, és ő van megsértődve.


Válaszolnom kellene? Egyáltalán mit?

Hiába mondom neki, hogy ez nekem rosszul esik, egyik fülén be másikon ki..


2021. júl. 17. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem mentél velük

Amúgy én nem maradnék együtt egy ilyen seggfejjel.

2021. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne haragudj,de ezt nem nevezném párkapcsolatnak.Azért ez kicsit sem vet jó színt a barátodra ha még egy kicsit sem tesz azért hogy veled lehessen amikor csak tud pl:programok,vagy veled nyaralni.Értem én hogy kell egy kis kikapcs a haverokkal is de…. Sejtem mi lesz a következménye…. De nem esne jól ha a helyedben lennék!
2021. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az abszolút nem volt lehetőség, hogy velük megyek

Reggel beszéltünk mi lesz délután, találkozunk-e?, és akkor mondta, hogy nem, mert aznap délben indul és hétfőn jön ...

2021. júl. 17. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, ez nem párkapcsolat. Gondolom szexre jó vagy neki és ennyi. A nincs ideje szöveg, csak duma. Örök érvényű igazság, hogy mindenkinek arra van ideje, amire szakít.
2021. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzem meg, ez neked mitől párkapcsolat? Mi mást csináltok úgy együtt, ahogy azt normális párok szokták?
2021. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Áruld el légyszíves, én is erre lennék kíváncsi, hogy mit tud ez a pasi, hogy ezek után is, ennyi ideje vele vagy?!

Bárcsak lenne egy kedves lány, akit vihetnék bárhová!!

2021. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, és itt nincs mit csinálni. Neki fontosabb a haverjai mint te
2021. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!