Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan nők akik félrelépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akik félrelépnek a párjuk mellett sokkal rafináltabbak?

Figyelt kérdés
Ezek a nők tipikusan ilyen jó, menő nők általában. Néha irigylem tőlük azt, hogy ők kb. bármit csinálhatnak, afelett a párjuk elnéz. Anyám szerint az ilyen nőknek több eszük van, mint nekem, tudják hogy kell az orruknál vezetni a férfiakat, énem ők alázkodnak meg a férfiaknak, hanem fordítva.
2021. júl. 18. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik nem bukik le az biztosan rafináltabb..

De annak sem biztos, hogy megbocsájtanak.

Anyukád milyen kedves veled.

2021. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát inkább ribik. :D Ez nem rafináltság.
2021. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Rafinált, lelkiismeret nélküli szajhák. Wow, ez a követendő példa? Mondjuk megalázkodni nem szabad egy kapcsolatban, de ne az legyen már a minta, hogy átvágod a másikat, hanem hogy normális, kiegyensúlyozott kapcsolatra törekszel vele. Vagy az nem opció?
2021. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ahhoz rafináltnak lenni, hogy bármelyik fél tudjon időt szakítani egy harmadik félre. Elég ha nem egy műszakban dolgoznak, és már ott is a lehetőség egy gyors menetre. A pasik meg nemhiszem, hogy elnézőek ha ki is derül, ahhoz azért nagyon papucsnak kellene lenni, mert egy ilyen cselekedet egyenlő a szakítással.
2021. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sose akartam félremenni a barátom mellett, és nem is alázkodok meg neki, de ezeknek a nők még a félrelepés mellett is mindent megkapnak a párjuktól. Bár olyan már volt hogy a barátommal voltak nézeteltéréseink.
2021. júl. 18. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy félrelépés mellett? Gondolom a barátjuk nem tudja, hogy csalja a nő, különben akkor mégsem valami rafinált.
2021. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 Tudsz konkrét példát is mondani, mikor ki is derült a félrelépés, de a pasi mégis benyelte, csak, hogy mellette maradjon a nő?
2021. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen tudok példát is mondani.
2021. júl. 18. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
#8 Hallgatjuk a sztorit! :) Mert én csak olyant tudok, hogy szét is mentek, bár utána ismét összejöttek, és a pasi próbálja állandóan rövid pórázon fogni a nőt, pl állandóan irogat, meg hivogatja telefonon. Ha meg nem veszi fel, akkor vádaskodik, hogy biztos pasival van. Mondjuk a csaj most is csalja :D
2021. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom leírni, hogy a női ismerősöm, félrement a palija mellett és ez utólag kiderült. Esküvőjük lett volna, azelőtt ott hagyta a nő a pasit, akivel félrement mellette. Majd a nő visszament ehhez a pasihoz, összejött egy gyerek, és elvette feleségül.
2021. júl. 18. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!