Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kötelezik el magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötelezik el magukat egy nő mellett a sikeres férfiak egyrésze?

Figyelt kérdés
Mi ebben a hasznuk,szabadság oda,teher

2021. júl. 19. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert normális, tartós párkapcsolatra vágynak? 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Hihetetlen módon nem minden férfinak jár a feje egész nap csak azon, hogy minél több nőt dugjon meg.


Hihetetlen módon egy csomó férfi nyugalmat, családot, szerető feleséget, gyerekeket akar, nem pedig minden héten más modellalkatú trófeacsajt.


Hihetetlen módon vannak férfiak, akik kiteljesedésként tekintenek a párkapcsolatra, a házasságra, és nem kötöttségként, börtönként.


Én is ilyen férfi vagyok.

2021. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Csak azok akarnak válogatás nélkül akárkit megdugni,akiknek nincsenek lehetőségei. Amikor van bőven lehetőség,már egyáltalán nem vonzó ez az életforma.

Aki válogathat,az meg olyan partnert tud magának választani,akivel boldog,hogy együtt lehet. Emiatt nem is érzi azt,hogy oda a szabadsága,hanem élvezi azt a rengeteg jót,amit a számára ideális partnerétől kap.

2021. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Mert egy normális férfi aki nem ösztönlény és nem egy kiskanál érzelmi szintjén mozog, az társat keres nem egy lyukat ürítésre.


Ideális esetben ezt mindenki kinövi a 20-as évei elején, utána pedig megtalálja azt a nőt, akivel le szeretné élni az életét.


Nem tudom neked mi a véleményed magadról, de nem állatok vagyunk (azaz sokan nem), akiknek csak az számít, hogy minél több nőmeművel tudjunk reszelni.

2021. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

Mert kell a bejárónő + szexháziállat kombó.

Csak a mosógép is öregszik, és a Playstation is unalmas lesz pár év múlva, úgyhogy csere lesz...már ha telik rá! >:)

2021. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as

Így már értem a gondolkozást,de az csak egy illuzió,nem logikus,semmi olyat nem tudnak adni.

2021. júl. 19. 10:34
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

#5: Ki mondta, hogy bárki is ganézik rád?


Csak a nőt nem találók ábrándoznak arról, hogy végig dugják a fél világot.

2021. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Azt sem értem, hogy vannak olyan létformák akiknek az a céljuk, hogy minél több nőbe tudják belelógatni. Ez még valóban okés a húszas évek elején, de egy idő után az ember fejlődik. Persze vannak evolúciós zsákutcák, akik még ösztönlény szintjén vannak, de szerencsére ők nem szaporodnak.


Az meg hogy ki mit tud adni...innen látszik, hogy (agyban) kisgyerek vagy még. Nem csak neked kell, hogy adjon valamit bárki is, hanem kölcsönösen nyújtotok egymásnak mindent.


Nekem igényem van pl az utazásra, szórakozásra stb és nem szívesen mennék egy vadidegennel megélni minden kalandot, nekem sokkal bulisabb a feleségemmel.


Mondjuk nekem nem is arról szól az életem, hogy egy garzonban ülök a 4 fal között és csak dugni akarok kimenni.

2021. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert kell az érzelmi támogatás.
2021. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
77%
Azért, mert a sikeres férfiak akkor tudnak sikeres férfiak lenni és maradni, ha otthon minden rendben van. Ha megvan a "kályha" ahonnét naponta újult erőre kapva harcba tudnak indulni. Mára bizonyított tény, hogy a mi férfiagyunk úgy van felépítve, hogy egyszerre csak egy feladatra tudunk igazán koncentrálni. Ha ezernyi apró pl háztartásbeli gond terheli le az elménket, nem vagyunk képesek a világmegváltó projektekkel érdemen foglalkozni.
2021. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!