Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régi kapcsolat miatt nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolat miatt nem megy az új?

Figyelt kérdés

Volt egy pár napos kapcsolatom/kalandom pár hónapja amiben nagyon jól éreztem magamat. Sőőőt a legjobban eddig. ;/

Jelenleg is egy hasonló kapcsolatra vágyok (csak hosszútávúra) ezért ismerkedem. Van is egy lány akivel már nagyon jól elvagyunk és mehetnénk tovább is, de nem érzem azt a tüzet amit akarok, így konkrét lépéseket nem is teszek ilyen téren pedig itt lenne az ideje. Szerintetek legyek az illetővel úgy, hogy közben nincs az a vágy, vagy ne legyek vele addig? Lehet később megjönne? Viszont tényleg jól elvagyunk meg szép is stb. Szóval nem akarom, hogy megszakadjon a kapcsolat, de tovább se érzem úgy, hogy menne most a dolog.



2021. júl. 19. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi kell még nektek de komolyan?😂

Engedd el szerencsétlen lányt, mert ő fog sérülni, ha belemegy ebbe a kapcsolatba.

2021. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam neki elmagyarázni, de szerinte ez normális 😅
2021. júl. 19. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap az nem is kapcsolat. Mit nem tudsz rajta elengedni?
2021. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát amikor minden téren megtalálod a tökéletes nőt, az picit megmarad.
2021. júl. 19. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor maradj egyedül.
2021. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De pár nap alatt miből szurted le, hogy tökéletes volt?
2021. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es Akkor miért nem vagy vele együtt, ha tökéletes volt?
2021. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mert kiderült, hogy kalandozik és neki nem én voltam az igazi. :3

De az a pár nap csodás volt.

Azonban szeretnék tovább lépni és már tovább is tudnék. Azonban az az érzés hiányzik ami akkor volt. Ha az ágyban nincs meg a szenvedély akkor talán az egész kapcsolat felesleges.

2021. júl. 19. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát aztán az nagyon tökéletes, hogyha egy ribi. 😂

Amúgy meg pár nap alatt nem tudod kiismerni senkit. 100% hogy kiábrándultál volna belőle. Te meg most szalasztod el életed legjobb lehetőségét. Utána lehet sírni, hogy hol vannak a rendes nők.

2021. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát jó ez igaz 😂

De én láttam benne az értéket 😂

Igazad lehet. Bár még csak 23 vagyok, így időm az van még.

2021. júl. 19. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!