Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire feszélyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire feszélyezne közös nyaraláson a pottyantós wc?

Figyelt kérdés

A párom lehozott a családjuk vidéki nyaralójába néhány napra hogy együtt töltsük ketten.


Csak azt felejtette el említeni hogy nincs kiépítve a szennyvízelvezetés, így nincs rendes angol wc sem, csak a kertben egy pottyantós a klasszikus fajtából.


Most lehet le fogtok szólni emaitt, de én elég kényes vagyok az ilyen nem túl higiénikus dolgokra, nem tudom hogyan leszek képes itt perceket eltöltve nagydolgot intézni a bűzben, főleg hogy a kertben van, közel a szomszéd kerítéshez és még pici résnyire is nyitva marad az ajtó bezárva is. Hangok gondolom kiszűrődnek, egy-egy hangosabb puki kihallatszik. Este pedig telefonnal kell világítani elvileg.


Bármi tanács vagy tipp számomra?


Aki beszólni jött kérem haladjon tovább. (21N)



2021. júl. 19. 16:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
66%
Ez aranyos! Akkor menj, ha nagyon kell, és ne ott keresd az ihletet. Amíg te kint vagy, addig meg bent találjon magának elfoglaltságot.
2021. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
87%
öhm mond meg hogy problémád van vele?
2021. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%

Nem a legkényelmesebb, de feszélyezni nem feszélyezne. Jártam eleget fesztiválra, egy toi-toi sem jobb:D

Ez a "kihallatszik" téma meg nem érdekel, kinőttem abból, hogy ezen aggódjak:D Úgy sem fog ott állni addig a párod, amíg szarsz, és hallgatni, hogy mekkorákat fingasz.

2021. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha elkap az ihlet akkor szerintem nem fogsz vele foglalkozni hogy pottyantós,vagy angol budi..
2021. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavarna, de én férfi vagyok.


Ha nagyon zavar, akkor hozd fel neki, hogy csinálhatnátok egy normális wc-t.


Az egyik haverom kertjébe szoktunk járni bográcsozni. Ott úgy meg van csinálva, mintha egy rendes angol wc-ben lennél.

Le van járólapozva, rendes wc csésze van öblítő tartállyal, amire a kútból jön a víz, ki van tapétázva.

Negy olyan nagy dolog megcsinálni, sem anyagilag, sem munkában.

2021. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
71%
Legyen h-ülye pitsa, de én húznék is már haza.
2021. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Elojottek a kiskori emlékeim, mikor mamamek kertjében töltöttem a szünidőt. Tökre féltem a pókoktol, tele volt velük a budi :D
2021. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el, hogy túl fogod élni!
2021. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
71%
Én is húznék haza :D Azért ezt az apróságot említhette volna.
2021. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez egy tök jó alkalom arra, hogy eltávolítsd a karót a seggedből és egy kicsit lazíts a témával kapcsolatban. Belehalni nem fogsz, legalább edződsz egy kicsit.
2021. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!