Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire feszélyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire feszélyezne közös nyaraláson a pottyantós wc?

Figyelt kérdés

A párom lehozott a családjuk vidéki nyaralójába néhány napra hogy együtt töltsük ketten.


Csak azt felejtette el említeni hogy nincs kiépítve a szennyvízelvezetés, így nincs rendes angol wc sem, csak a kertben egy pottyantós a klasszikus fajtából.


Most lehet le fogtok szólni emaitt, de én elég kényes vagyok az ilyen nem túl higiénikus dolgokra, nem tudom hogyan leszek képes itt perceket eltöltve nagydolgot intézni a bűzben, főleg hogy a kertben van, közel a szomszéd kerítéshez és még pici résnyire is nyitva marad az ajtó bezárva is. Hangok gondolom kiszűrődnek, egy-egy hangosabb puki kihallatszik. Este pedig telefonnal kell világítani elvileg.


Bármi tanács vagy tipp számomra?


Aki beszólni jött kérem haladjon tovább. (21N)



2021. júl. 19. 16:50
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim válasza:
100%

Ez mondjuk tényleg aranyos. :-)


Én átérzem a problémád, én is nő vagyok és közös nyaraláson nekem az angol vécés kakilással is gondom volt. :-) Nemhogy a pottyantóssal.


Szerintem amúgy a szomszédot pont nem fogja érdekelni hogy fingik-e valaki vagy sem. De ha ennyire zavar, akkor figyeld ki a kerítésen és ha nincs kint, akkor mehet a koncert. :D


A szag meg alap sajnos, mielőtt hozzákezdesz dobjál papírt a cuccra. Aztán ahogy végeztél a saját kis vagy nagy kupacodra is. :)))

2021. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
56%
Én is húznék haza azonnal, és meggondolnám, hogy kell-e nekem egy olyan partner, aki ennyire nem ismer, és láthatóan nem is érdeklem igazán.
2021. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy szerintem, a párod hatalmas nagy troll!


El tudom képzelni, ahogy este sötétben botorkálsz ki a pottyantóshoz, Ő meg az ablakból figyel téged, és szakad a röhögéstől.


Legalábbis én csak ezt tudom elképzelni, másért nem vinnék nőt ilyen helyre.

2021. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Amugy az a szomorú, hogy nekem sokszor este kell nagywc-znem. 😅 Amikor már sötét van.
2021. júl. 19. 17:15
 15/57 anonim ***** válasza:
40%
#14: szerintem menj haza, ne kínlódj fölöslegesen.
2021. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg fog föl egy kalandnak, legalább lesz miről mesélned. :)
2021. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
29%
#16: egy olyan élményről, amit legszívesebben elfelejtene? Már ne haragudj, beléd se sok empátia szorult.
2021. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, azonnal menjél haza, és ha megkérdezi, hogy miért, akkor mondd meg neki, hogy azért, mert ez neked nem nyaralás, hanem kínlódás, és erre semmi szükséged. Ha ezért hülyének tart, akkor meg ennyi volt. Nem te vagy az nő, akire neki szüksége van.
2021. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
72%

17. Miről beszélsz?


Én jó magam, jó pár helyen használtam ilyet, és még itt vagyok egybe képzeld!

16.

2021. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
18%

"Én jó magam, jó pár helyen használtam ilyet, és még itt vagyok egybe képzeld!"


És ki mondta, hogy engem te egy pillanatig is érdekelsz? Meg hogy mikor mit csináltál? Azt mondtam, hogy empátia egy szikra sincs benned. És ehhez továbbra is tartom magam. Ennyi.

2021. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!