Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire feszélyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire feszélyezne közös nyaraláson a pottyantós wc?

Figyelt kérdés

A párom lehozott a családjuk vidéki nyaralójába néhány napra hogy együtt töltsük ketten.


Csak azt felejtette el említeni hogy nincs kiépítve a szennyvízelvezetés, így nincs rendes angol wc sem, csak a kertben egy pottyantós a klasszikus fajtából.


Most lehet le fogtok szólni emaitt, de én elég kényes vagyok az ilyen nem túl higiénikus dolgokra, nem tudom hogyan leszek képes itt perceket eltöltve nagydolgot intézni a bűzben, főleg hogy a kertben van, közel a szomszéd kerítéshez és még pici résnyire is nyitva marad az ajtó bezárva is. Hangok gondolom kiszűrődnek, egy-egy hangosabb puki kihallatszik. Este pedig telefonnal kell világítani elvileg.


Bármi tanács vagy tipp számomra?


Aki beszólni jött kérem haladjon tovább. (21N)



2021. júl. 19. 16:50
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
37%
Ha van egy kis humorérzéke a párodnak, akkor a következő lépése az lesz, hogy rád ad egy jó kis hagyományos, pumpás, háti permetezőt, és kizavar a gyümölcsfákhoz!:)
2021. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is fogd fel kalandnak az egészet. Azért 21 évesen még belefér egy ilyen. Lehet a párodnak eszébe sem jutott hogy ez neked probléma lehet és azért felejtett el szólni.

Engem is undorítana amúgy, pláne a sok pók, meg a tény hogy egy kvázi fostenger lenne alattam... Szerintem beszéld meg a barátoddal, megoldás lehet egy erős vödör, zacskó, rá egy vékony hengeres szivacs amit félig kivágsz hogy a vödör peremére tudd tenni, a zacskóra. Erre le tudsz ülni elvégezni relatív kényelmesen a dolgod és utána összecsomizva ki tudod dobni a cuccost. Ez sem a legszebb de legalább nem kell a bűzben kínlódnod, én legalábbis tuti ezt tenném, nem mennék haza csak emiatt.

2021. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, amennyiben ez neked egyáltalán nem fér bele, meg legszívesebben elsírnád magad, akkor NE KÖSS KOMPROMISSZUMOT. Tartozol magadnak ennyivel.
2021. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
26%
Itt csak úri népek vannak,akkor itt aki nem jut angol wc közelébe az inkább besz...ik??aki meg hazaküldi az biztos finom lélek,végül is ha kerti budiba tojik az kihatással lesz a további személyiségfejlődésére is,sőt lehet ez a trauma a terhességére is fejlődéssel lesz,sőt a gyerek is gátlásos és szorongó lesz,és nem fog bilizni..
2021. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
31%

Pár éve a vállalkozásomhoz vettem egy nyaralót (külterületi ingatlant, full infrastruktúrával), de mivel titkárnőt kerestem, az volt az első, hogy csináltatok egy rendes wc-t (2 hónap, és úgy 1 millió veszteség).

Mondták, hogy a fenyőfaárusoknak, meg az aszfaltmunkásoknak sincs rendes wc-je, de... most tényleg ezzel érveltem volna egy irodista kiscsajnak? :)

2021. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
81%

Off:


25-ös!


Én is vállalkozó vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy miféle vállalkozáshoz kell egy külterületi nyaraló, és a nyaralóba egy titkárnő?!


Nekem ez inkább csak ilyen fedősztorinak tűnik a feleség felé!:)


Persze rossz az, aki rosszra gondol!

2021. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
58%
En hazamennek azonnal. De szerencsere a parom ismer, tudja, hogy semmifele ilyesmi nem johet nalam szoba, csak ott vagyok hajlando napokat tolteni, ahol van rendes furdoszoba, normalis wc-vel.
2021. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
4 napra jöttünk le, azon gondolkozom hogy valahogy visszatartom. Csak az a probléma hogy naponta 2x szoktam alapjáraton a nagydolgomat elvégezni.
2021. júl. 19. 17:54
 29/57 anonim ***** válasza:
60%
Azoknak üzenem, akik oltogatják szegény lányt: marha büszkék lehettek, hogy képesek vagytok minden probléma nélkül szarni egy undorító, retkes, gyomorforgatóan büdös helyen. Elértetek valamit az életben legalább. Igen, fránya úrilány az, aki csak angol wc-n nevelkedett a 21.századi Európában, és a dolga elvégzéséhez szüksége van minimális komfortra.
2021. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
41%
29-es Egy normálisan kezelt, tisztán tartott pottyantós egyáltalán nem megoldhatatlan probléma a 21. században sem.
2021. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!