Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire feszélyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire feszélyezne közös nyaraláson a pottyantós wc?

Figyelt kérdés

A párom lehozott a családjuk vidéki nyaralójába néhány napra hogy együtt töltsük ketten.


Csak azt felejtette el említeni hogy nincs kiépítve a szennyvízelvezetés, így nincs rendes angol wc sem, csak a kertben egy pottyantós a klasszikus fajtából.


Most lehet le fogtok szólni emaitt, de én elég kényes vagyok az ilyen nem túl higiénikus dolgokra, nem tudom hogyan leszek képes itt perceket eltöltve nagydolgot intézni a bűzben, főleg hogy a kertben van, közel a szomszéd kerítéshez és még pici résnyire is nyitva marad az ajtó bezárva is. Hangok gondolom kiszűrődnek, egy-egy hangosabb puki kihallatszik. Este pedig telefonnal kell világítani elvileg.


Bármi tanács vagy tipp számomra?


Aki beszólni jött kérem haladjon tovább. (21N)



2021. júl. 19. 16:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
34%

Nekem már már traumatikus emlékem van pottyantósról.

Ha karban tartott még csak csak, de volt szerencsém jajjj... Annyira kellett pisilnem, hogy muszáj volt, de a hányinger keringett. Akik meg ott éltek! vígan.

Amikor arról megy a tervezgetés, hogy kemping, akkor olyan helyen ahol van normális fürdőház és WC, szó se lehet vadkempingről.

2021. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
32%
Szereted a párod, oké. Ő annyira téged nem, hogy egy ilyen abszolút alap dolgot biztosítson. De most legalább megmutatod neki, hogy veled bármit meg lehet tenni, max durcikázol kicsit, de nyelsz.
2021. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire. Nagymamáméknál is ilyen van. Nyilván kellemetlen meg minden, de pár nap nem a világ vége.
2021. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is ha fesztiválozik az urinép sátorban meg toj toj wc-n, akkor egy csepp nomád élet pár napra sem kéne problémát jelentenie. Sok városi pasi horgászik is. Ott sincs különösebb komfort egy horgásztanyán mégis szeretik és sok nő tolerálja még most is. Vagy a szüretek hangulatát se rontja el borvidéken, ahogy előttem írták. Van légfrissítő, meg szájon is lehet pár percig levegőt venni. Sok urilány lovagol, érdekes ők cudarabb szagokat is bírnak gond nélkül. Érdekes, de nem vagyunk egyformák.
2021. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
1%
40-es Lazulj el, a napi kétszeri kakilás is eleve probléma. Extrém újratöltés az oka, és nem a kávétól...
2021. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

45:


Ezt kifejtenéd? Miért probléma ha napi 2x megyek, illetve mi az hogy extrém újratöltés?

2021. júl. 19. 19:14
 47/57 anonim ***** válasza:
90%

"a napi kétszeri kakilás is eleve probléma."


Semmi probléma nincs vele, gyors az anyagcseréje...

2021. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
20%
Heti minimum háromtól napi háromig normális.
2021. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
75%
Én fesztiválozni sem voltam soha, se ottalvós sátrazáson, se semmin. Pont mert nem tetszik a kinti lét. Szerintem ezt a másiknak illik tudnia, ha már egy pár vagyunk.
2021. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
10%
26-os Finoman megemlítem, hogy sokat eszel, ha a többieknek nem is tetszik. Bizony ami bemegy, annak ki is kell jönnie, és ez testalkattól független.
2021. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!