Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Miért az informat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért az informatikusok jönnek be?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam és teljesen leesett az állam, hogy vannak akik infósokat keresnek. Ez miért? Vagy hogy? Nekem informatikusként nem az a tapasztalatom hogy keresnének (nem vagyok ilyen kis kocka mondjuk, lehet az a baj 😅)
2021. júl. 19. 22:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
56%

Én is csak annyit tudok , hogy a csapból is az folyik, hogy jó fizu, meg hiàny - közmèdiàból biztos kapott egy hypeot.


Meg normàlis intellektuàlis, edzett emberek vagyunk, de ennyi

2021. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

"edzett emberek vagyunk"

*cries internally in JavaScript*

2021. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom. Én akiket ismertem, mind kommunikációra képtelen kocka volt. Én inkább menekülök tőlük.
2021. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%

Ahol én dolgoztam (több hely)

Új generációs IT-sok már figyelnek a testükre 🙂

2021. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nálunk kb fele-fele arányban vannak az igénytelenebbek és a normálisabbak
2021. júl. 19. 22:46
 16/32 anonim ***** válasza:
27%

Én is IT-s vagyok,de ismerkedésnél inkább úgy érzem hogy elriasztja a hölgyeket. Pedig én a gyúrós,igényes IT-s vagyok.

Évekóta nem játszottam semmivel,szóval kockának se mondanám magam



szingli vagyok baszki,de a farkam nem rakhatom ki egyből ismerkedésnél...vagy de?

2021. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Informatikus és szoftverfejlesztő között azért van különbség. Egyébként meg ez a szteorotípia, hogy a szoftverfejlesztők kövér szemüveges kockák, hát nem tudom. A munkahelyeimen nem ezt tapasztalom. Annyiban talán egyet tudok érteni, hogy a kommunikáció, meg a gondolkodás másképp működik, de azért az is normális, csak más ...
2021. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
22%
16 szar is olyan helyen dolgozni , ahol szinte csak férfi van, és aki fejleszt nő , saját kapura jàtszik
2021. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
57%
Én pont, hogy kevésbé szívesen jöttem volna össze egy informatikussal, mert tőlem annyira messze áll ez a világ, hogy esélyesen nem lett volna sok közös pontunk.
2021. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
A férjem, az öcsém és sok korábbi és jelenlegi programozó kollégák alapján szerintem intelligensek, jó a humorérzékük, realisták, nincsenek elszállva maguktól, megbízhatóak, jó a problémamegoldó képességük. Emellett sokan sportolnak és apoltak is.
2021. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!