Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Miért az informat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért az informatikusok jönnek be?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam és teljesen leesett az állam, hogy vannak akik infósokat keresnek. Ez miért? Vagy hogy? Nekem informatikusként nem az a tapasztalatom hogy keresnének (nem vagyok ilyen kis kocka mondjuk, lehet az a baj 😅)
2021. júl. 19. 22:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
63%

19

Miért, egy kamionossal, vagy BKV sofőrrel, vagy orvossal több közös pontotok lett volna?

2021. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én írtam ki korábban kérdést annak okán, hogy nem jönnek be.
2021. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem volt informatikus ffi az életemben. Persze nálam is voltak előítéletek. De nála is, mit fog velem kezdeni. De nagyon jól kijottunk.
2021. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
53%
Kinek mi, tudod? Nekem konkrétan egy szakma miatt se csúszik le a bugyim, de van akinek igen :D
2021. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%

Mert mostanában túl van értékelve ez a szakma, és nemcsak az igazán jó informatikusokat fizetik agyon, hanem kb. aki most esett ki a padból a főiskoláról.


Pénz,pénz,pénz...

2021. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként van olyan informatikus ismerősöm, aki kb semmihez se ért, én gépészként tanítottam meg neki, mit vegyen egy pc-konfigba bassszus...


Aztán majd 100 ezerrel keres nálam többet nettóban/hó...

2021. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%

Én IT-sként egyáltalán nem vettem észre, hogy hú de nagyon keresnének. Bár akikkel eddig beszéltem, soha nem mondták volna meg, hogy ebben az iparban dolgozom. Lehet ez a gond... :D


#26 egy szoftverfejlesztő nem feltétlenül ért a hardverekhez... Egy karosszériás se fog neked motort felújítani, pedig átlag Jóska mind a kettőre rámondja, hogy autószerelő...


#25 lófact fizetnek jól, azt... maximum a média tolja, hogy csilliókat keresel, amint kiesel a padból, de ez nagyon nincs így.

2021. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
31%

27-Ismerősöm a padból kiesve br. 430-at keresett, és évente kap emelést. Nálam ez már bőven a jó kategória, számomra meg maga lenne az álom.


Jaj a fejlesztő nem ismeri a hardvert... Ez nem kifogás. Akkor én meg azt mondom nem szerelek össze egy gépet mert én tervezőmérnök vagyok és nem szoktam csavarhúzókat fogdosni. Mégis simán megcsinálom.

2021. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
31%
Ja és az meg a másik, hogy akkor nekem meg pláne nem kéne értenem, mit vegyen egy konfigba, mégis értek hozzá. Mi vagyok akkor ufo vagy zseni?
2021. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
67%
Jelenleg amit látok az a borzalmas mennyiségű komplexus... Talán majd egyszer túl leszel rajta, a hatalmas zseniddel... :)))
2021. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!