Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy sok fiatal nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy sok fiatal nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Én szeretnék előbb utóbb gyereket de nem tudom fogok e találni erre megfelelő nőt.

Sokan egyáltalán nem is szeretnének, ami nekem nagyon érdekes mert én férfi létemre mindig is akartam. Most 24 vagyok de a lányonak még a bulizás az életük, amivel persze nincs gond, mert idővel csak megkomolyodnak.

Sok nő miért nem akar gyereket?


2021. júl. 20. 14:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, meg férfiak is. Azért, mert nem mindenki vágyik rá, sem arra, hogy a genetikai állományát tovább örökítse, sem a felelősségre, nem beszélve arról, hogy boldog kettesben a párjával.
2021. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

30 éves nő vagyok és nem akarok gyereket, ezt már tini korom óta tudom magamról.

Szerintem én ezzel kisebbségben vagyok a nők között, a legtöbb nő ismerősöm előbb-utóbb akar gyereket (az más kérdés, hogy valaki vár 35-38 éves koráig is aztán kifut az időből és már nem jön össze neki).

Ha elhagyna a mostani párom szerintem nehezen találnék másik olyan férfit, aki szintén nem akar, az emberek döntő többsége szeretne családot alapítani.

2021. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Nagy felelősség, aggódás, hogy egyedül maradsz vele mert lelép a pasi, megváltozik az ember teste, idegrendszere, élete. Sokan nem vágynak erre, én sem, de sokan igen. Attól még, hogy 24 évesen buliznak még nem biztos, hogy az az életük, csak szeretnek kikapcsolódni. Ki így, ki úgy.
2021. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szerettem volna gyereket, kislany korom ota, és a nevet is tudtam, már 6 évesen 😂Lett is

:) De nem itelem el azt, aki nem ilyen "anya tipus" - es nem szeretne!

2021. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sok férfi meg azért panaszkodik, mert a nők gyereket akarnak, ő meg nem. Mondjuk ez nem az a téma, amit első randin megbeszélsz, mert a nyomulás taszító és ijesztő. A nők nagy része akar gyereket, pláne ha szerelmes.
2021. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem szerettem volna.Tönkremegy a testem,a párom előbb utóbb úgyis más felé kacsingatna,aztán élném a tipikus egyedül maradt nők életét.Nem vágyom erre.De a legfontosabb egy gyerek hatalmas felelősség.Ész nélkül szül mindenki,holott ha valaki gyereket vállal a minimumnak kellene lennie,hogy van pár milliója a szülőknek rá.A másik pedig most őszintén: erre a világra szerinted érdemes szülni,kérdező? 23/N
2021. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég demagóg duma, hogy a bulizás miatt nem akarnak. Sok minden miatt dönthetnek így. Az értelmesebbek ezer más szempontot figyelembe vesznek.

Egyébként igen, csökken a gyerekvállalási hajlandóság, elöregszik a társadalom. Nem véletlenül nyomja ezt a szülesztőpolitikát a kormány. De mi férfiak sem akarunk gyereket egyre többen.

2021. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Kb 1000 oka lehet annak, amiért egy nő nem akar gyereket. Estig tudnám sorolni a saját ellenérveimet. A bulizás nem szempont, ahogy látom az ismerettségi körömben, gyerek mellett is sokan tudják élni az életüket.
2021. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Most vagyok 22, és legalább 7-8 éve tudom, hogy nem akarok gyereket. Nem akarom kitenni magam annak, hogy ha találok is olyan férfit, akivel boldog vagyok, hogy aztán véget érjen, és egyedül maradjak a gyerekkel. Nem akarok egyedül gyereket nevelni, pedig már ott tartunk, hogy erre nagyobb az esély a mai helyzetet látva.

Arról nem is beszélve, hogy a munka is sokkal nehezebb lenne, ha a gyerek kizárólag rám számíthatna.

Másik, hogy ebben az országba, ha minden adott lenne, akkor is csak kár lenne gyereket vállalni. Gyakorlatilag a rosszullét kerülget, ha erre gondolok. Másrészről viszont, a bolygó pusztul, néhány tíz éven belül annyira leromlik a helyzet, hogy csak küszködés lenne neki is az élet. Emiatt meg kár is megszülni.

2021. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

A párommal mindketten szeretnénk majd gyereket a jövőben, de teljesen érthető, ha valaki nem szeretne.


Egy gyerek hatalmas (életre szóló) felelősség. Rengeteg pénzt, időt, energiát emészt fel. Megfelelő körülmények kellenek: (sokadik ok, amiért elhagytam Magyarországot) például jó oktatás és jó egészségügy. Szellemileg, lelkileg és anyagilag is érettnek kell lenni hozzá.


Hatalmas feladat, érthetően nem vállalják sokan nemtől függetlenül. Sokaknak a gyerekvállalás nem örömforrás. Ugyanúgy, ahogy számomra öröm az utazás és világlátás, valakinek csak felesleges fáradalom.

24/L

2021. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!