Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyi, vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyi, vagy mi volt ebben a rossz?

Figyelt kérdés

Tinderen egyezésem lett egy szép nővel. Rá köszöntem és megkérdeztem hová valósi. Erre eltűnt a listából meg a beszélgetés is. Gondolom szét vált.

Komolyan ebbe mi volt a rossz? Nem értem. Esélyt sem adnak arra hogy kibontakozzon egy beszélgetés. Minek van fent egyáltalán az ilyen ha egy egyszerű kérdésre nem tud válaszolni? Más is tapasztalt már ilyet?


2021. júl. 22. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem volt rossz. Valószínűleg véletlenül húzott jobbra és törölte a matchet.
2021. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános. Nem feltétlen húzott véletlenül jobbra, lehet csak épp szr kedve volt, vagy nagyon unalmasnak találta amit írtál neki. Igen, ilyen nagyon erős okok is lehetnek a háttérben.
2021. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!