Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet együtt lenni olyan nővel, aki a világ legveszélyesebb helyein nőtt fel?

Figyelt kérdés

Nem Borosd megyére, vagy valamelyik budapesti helyre gondolok, hanem ezekre:


[link]


Általában azokat a pasikat, akik veszélyes helyen nőttek fel, menőnek mutatják be. De a nőkkel mi a helyzet? Milyen lehet egy kapcsolat egy olyan nővel, aki kislány korában tanúja volt például utcai lövöldözésnek?


2021. júl. 23. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hatással van rá, de ha rendes családból származik. Akkor az anyjával lebuktak ilyenkor az ablak alá, ha pedig valami gangxta családból akkor meg kiugrott az ablakon és visszalőtt. :D

Mit akarok ezzel mondani? Hogy nem fogod tudni megmondani, hogy milyen csak az alapján, hogy hol nőtt fel. Még ott is, ahogyan Borsodban, meg mindenhol, van ilyen ember is meg olyan ember is. Nem ezen fog múlni, hogy hol született.

2021. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*az anyjával lebuktak lövöldözéskor az ablak
2021. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudta feldolgózni a rossz gyermekkort akkor rá nézésre nem fogod megmondani, de 1 hónap ismeret után ki bukik majd a szorongásos személye..
2021. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány ismerősöm Bogotában született és ott nőtt fel. Miután Magyarországra költözött, elkezdte az egyetemet, ezután ismerkedtünk meg. Teljesen normális a csaj, nagyon szerethető, ha nem mondja, nem is tudom meg, hogy hol született. Mondta, hogy Bogota is veszélyes hely, gyakoriak az emberrablás, és a fegyveres összecsapások a bandák között. A viselkedésével ezek ellenére semmi baj nem volt.
2021. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kemény lett csak tőle és legalàbb valamennyire megtanult vigyàzni magára.
2021. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a szüleim munkája miatt az 1984-85-ös éhínség utántól a Derg 1989-es visszavonulásáig a polgárháborús Etiópiában éltem. Az általános iskolát már Budapesten fejeztem be.


Milyen lettem? Gyűlölöm az erőszakot és a nyomort. Kerülöm az olyan szituációkat és helyeket, ahol ilyennel szembesülhetek. Nem látogattam vissza azóta sem, és úgy érzem, nem is fogok. Nem érzem ettől magamat menőnek, de áldozatnak sem. Csak szerencsésnek, hogy nem oda születtem és eljöhettem. Büszke vagyok a családomra, hogy igyekezett segíteni, de én magam soha nem mennék terepre, sőt, emberek közé se szívesen, inkább kutatóorvos lettem.

2021. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kisfiam (11 éves) épp Nyugat-Afrikában van az apai nagyszüleinél.

A magyar konzuli szolgálat honlapján utazásra nem ajánlott körzetben.

Európai szemmel egy kilométeren belül gettó/nyomor és milliomos feelinges pálmafás aranyhomokos tengerpart... a gyerekem biztonságos és jó körülmények között vannak a családnál nyaralni.

A mi szemünkkel sok része a világnak “élhetetlen”- de ha a helyiek ismernek, elfogadnak, befogadnak, akkor azért más a szituáció.

Európaiak vagyunk, innen nézve sokminden más és kényelmetlen... de az emberi kapcsolatok meg sokszor mélyebbek, az empátia, türelem, segítségnyújtás, bajtársiasság, összefogás meg olyan szintű, amit itt elképzelni nem tudunk...

Minden világban van jó és rossz is.

Szerencsés az, aki ott élve többfélét megtapasztalhat, több helyen mondhatja azt: otthon vagyok.

2021. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bírnék egy ilyen nőt, sziklaszilárdan kemèny lehet.
2021. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Athént hiányolom a sorból pedig ott lehetne a borzalmas közveszélyes városok listáján mivel rendszeresek az alvilági lövöldözések a mindennapokban fényes nappal, a leszámolások bérgyilkosokkal, teherautóval ATM kitépők, mindennaposak a rablások, autó és lakas fel törések.
2021. júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jo lehet egy ilyen csaladba behazasodni Dagesztanban.



[link]



37F incel

2021. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!