Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék szabadulni ettől az értelmetlen túlgondolástól a párkapcsolatommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy tök jó párkapcsolatom már 1 éve. Mindkettőnknek az első. Nagyon szeretem a barátnőmet, tényleg minden rendben van velünk.

De van egy borzasztó rossz szokásom, hogy belegondolok, milyen lenne, ha egyszer szakítanánk. Milyen lesz majd, miért fogunk szakítani, és hogy.

De nekem eszem ágában sincs otthagyni őt.


Tudom, hogy baromság belegondolni, semmi értelme, és nagyon káros a lelki egészségemre, de valamiért ez a gondolat lett a mumusom. Tudom, hogy nem szabadna rágondolnom, ezért aztán minél inkább szabadulni próbálok tőle, annál inkább eszembe jut random pillanatokban a nap folyamán. El akarom hessegetni, de mindig csak visszakúszik a fejembe, mint egy gonosz parazita.

Úgy érzem, soha nem fogok tudni igazán ellazulni az életben.

Amikor néha azon kapom magam, hogy 'wow, most fél napig ez eszemben sem jutott', nagyon örülök.


Meg szeretném élni a kapcsolatomat teljesen. Ellazulni a jelenben, nem pedig a jövőn gondolkozni (vagy ha igen, a pozitív dolgokon). Értékelni akarom, hogy mekkora óriási szerencsém van vele.

Csak szeretni akarom, és boldog lenni vele.


Hogy szabadulhatnék ettől a kínzó gondolattól?


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. júl. 25. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts vele! Neki is jobb lesz.
2021. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg az elet mas teruletein is pont ugyanigy tulgondolsz mindent. Mivel ezek irracionalis felelmek, mindenfele logikus magyarazat vagy elozmenyek nelkul, es lathatolag teged is zavar, ne szegyellj segitseget kerni szakembertol.
2021. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig erről le kellene szoknod mert az is lehet hogy ezzel bevonzod a rosszat és be fog következni... egy szakember segíthet ezt leküzdeni
2021. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartasz attól, hogy a túlságos ragaszkodásod miatt állandóan féltékeny leszel, mert attól tarthatsz, hogy megcsal, holott esze ágában sincs?

Erre nagyon vigyázz, nehogy így legyen. Ha rájöttök, hogy valóban sok-sok mindenben megértitek egymást, akkor nem fogtok szakítani, csak hát jól meg kell ismeri egymást.

2021. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg még többet gondolni rá szeretettel, és ezt kimutatni. Örülsz, amikor megjön, kis meglepi ajándékot viszel neki (pl. kedvenc csokiját vagy ételét), sokat beszélgetsz vele, figyeled a szeretetnyelvét, stb.
2021. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyes, nem értek veled egyet.


Kettes, hármas, igen, ezt én is gondolkodási problémának látom, valóban az élet más területein is túlgondolós vagyok, csak a kapcsolatomban fáj ez a legjobban. Lehet tényleg fel kéne keresnem egy szakembert.


Négyes, ötös

Majd odafigyelek, de szerintem a kapcsolatunk rendben van, az én fejemben vannak bajok.


Köszi a válaszokat!:)

2021. júl. 26. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
párkapcsolattal együtt
2021. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olvass a vonzas tv ről
2021. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak fogadd el hogy ugy is vege lesz egyszer megunod megcsal barmi persze nem most majd par ev mulva es elvezd ki ezt az idot
2021. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem hülyeség, tényleg bevonzom a rosszat, ha túl sokat gondolok rá.
2021. szept. 1. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!