Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok minden rossz döntése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok minden rossz döntésetekről/cselekedeteitekről tud, amiket a múltban tettetek, még előttük?

Figyelt kérdés

Tettem rossz dolgokat a múltban, barátaimmal szemben, illetve egyszer egy páromat is megcsaltam. (utána szakítottam)

Félek, hogy ha ezeket a rossz dolgokat (azt itt ország világ előtt nem fejteném ki, hogy a barátaimmal szemben mit tettem) megtudja egy jövendőbeli fiú, akkor vagy nem akarná folytatni az ismerkedést, vagy szakítana velem, ha ott tart már a dolog. Másik oldalról meg én mindig őszinte vagyok és szeretem, ha egy párkapcsolatban nincsenek titkok.



2021. júl. 25. 20:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
privátban leírom, hogy mit tettem egy barátommal szemben, ha valakit érdekel, meg én is kíváncsi vagyok, hogy ezek után ti együtt maradnátok e egy emberrel
2021. júl. 25. 20:20
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2021. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel.

Én egyébként mindent elmondtam már páromnak, ő is nekem, de persze nem egyből az elején. Még így 10 év után is van, hogy eszünkbe jut valami, amit még nem meséltünk el egymásnak. Szerintem ha megbántad és változtál azóta, nem tennéd meg újra, akkor semmi probléma nincs. Csak ne a kapcsolat legelején mond el és ne egyszerre mindent.

2021. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lucaszek96 ***** válasza:
Írhatod
2021. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az exemnek mindent elmondtam, amit fajsúlyosnak gondoltam, és eszembe jutott (tehát olyat nem, hogy cseresznyét loptam a nagypapám szomszédjának a fájáról 7évesen) - nem mindent nagyon hamar, mert kellett egy erős, stabil bizalom hozzá.
2021. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Engem érdekel
2021. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod.
2021. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindent tudunk egymásról.
2021. júl. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha vkit megcsaltál, engem is megcsaltál, szóval nem kezdenék veled...
2021. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megcsalnál*
2021. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!