Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a lelkitársamba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadett199504 kérdése:

Beleszerettem a lelkitársamba. Nagyon nagyon gáz ??

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Leírom a történeteket,hogy megértsétek. Párommal gyermekem apjával elváltunk ,de közösen gyakoroljuk a gyermeknevelést. Viszont az egyik kollégám (vallásos ember) ,ahogy ezt megtudta elkezdett felém nyitni. (Korábban udvarolt nekem ,de ahogy megtudta ,hogy a páromtól várandós vagyok ,már nem folytatta ) Most viszont lelkileg nagyon sokat segít nekem. Találkoztunk is már munkahelyen kívül. Úgy mond randiztunk. Nagyon jót tett nekem ez a fajta beszélgetés. Azóta ,de korábban is éreztem iránta szerelmet ,de nem tulajdonítottam neki nagy dolgot,mivel ugye párom volt. Most viszont ,olyan ,mintha ez a jég megtört volna. Érdeklődöm utána ,várom ,hogy írjon. Én hiszek Istenben,de nagyon -nagyon rég nem jártam el misékre. Most viszont akár el is mennék csak,hogy a társaságában legyek. Mit csinálnátok a helyemben ? Szívem szerint nyakába ugranék ,eszem szerint nem őt kéne válasszam.
2021. júl. 25. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot, akárhogy is döntesz!
2021. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
házasságtörés lenne
2021. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de hivatalosan a gyermekem apjával nem voltunk összeházasodva. Élettársi kapcsolatunk volt ,amit felbontottunk és különköltöztünk. De a gyermekünk mind a kettőnknél van egyaránt.
2021. júl. 25. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az más, csak válást írtál.


Akkor szentgyónás, és mehet a kapcsolat.

Eszednek mi9 baja a kapcsolattal?

2021. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem kellene őt választanod?

Akarjátok egymást, elfogad a gyerekkel együtt, exed már nincs a képben.

Mi a baj? Jobbat akarsz?

2021. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A problémám az ,hogy munkahelyi kollégám. Mind a ketten ápolóként dolgozunk. Annyi nem egy osztályon ,de egy épületben. Tehát,nem gáz ,hogy ez egy munkahelyi kapcsolat lenne ??
2021. júl. 25. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég, dehogy!!
2021. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szentgyónást megtehetem abban a templomban ,ahol gyerekként megkereszteltek ??
2021. júl. 25. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
bármelyikben
2021. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. Neked nincs párod, de van egy ember akivel kölcsönösen szeretitek, megértitek és elfogadjátok egymást. Akkor mi a probléma?
2021. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!