Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen, hogy egyik pillanatról a másikra 'eltűnt'az udvarló?

Figyelt kérdés

Egyik nap még hosszan beszélgetünk, minden okénak tűnik, folyton arról áradozik mennyire bejövök neki, másik nap már nem ír vissza.


Először jártam így, nem fordult még elő velem ilyesmi, de azt nem értem, ha talál jobban, vagy máshogy gondolja, azt 2 mondatban, olyan nehéz lenne megírni?


2021. júl. 25. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Volt igen, a csaj flőrtőlgetett velem,(tudta hogy van csajom, de nem érdekelte) de nem volt köztünk semmi, de már hetek óta ment. És egyik pillanatról a másikra eltűnk, jó pár év múlva tudtam meg hogy a barátnőm keze volt a dologban.
2021. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Itt annyiban különbözik a dolog, hogy elvileg egyikőnknek sincs senkije.

Először aggódtam is érte, hogy csak nem történt vele valami, nem arra gondoltam hogy lelépett.

2021. júl. 25. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nálam is hasonló volt mint az egyesnél. A párom intézkedett a tudtom nélkül.
2021. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Más jobban bejött neki.

Lehet pár hét múlva ír hogy milyen sok dolga volt nem is lépett be, ilyenek... Akkor a másiknak nem kellett

2021. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos így igaz 4
2021. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ghostingnak hívják az ilyet.
2021. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Rá fogsz majd jönni, hogy a net tele van kamusokkal, meg ghostingoló figurákkal (mindkét nem részéről). Ezernyi oka lehet, bár aki korrekt az nem nyomtalanul tűnik el.
2021. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Vele már többször is találkoztam, tehát személyesen is néha összefutunk.


Valószínűleg az lesz amit írt itt valaki, hogy más jobban tetszett neki végül, persze ezek után semmit nem akarnék már. Megbízhatatlan alak sajnos az ilyen

2021. júl. 26. 01:11
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Parhuzamosan megy ilyenkor az udvarlas altalaban, es meg vissza se szolnak, ellentetben egy allasinterjuval.
2021. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elég lett volna ennyi, hogy bocsi de nem akarok senkit! Nyilván megértem és elfogadom, de igy kicsit meglepett.
2021. júl. 26. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!