Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondom a nőknek ugyanazt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondom a nőknek ugyanazt az oltást, amit ők mondanak nekem?

Figyelt kérdés

Én szoktam, hogy megnézzem a reakciókat, diszkriminációt, különbségtételt, mennyire van jelen. Például ha idős férfiként akarok fiatal lányt, őrült pedofil vagyok, de teli van az oldal fiatal lányok kérdéseivel, hogy nagyon idős pasinak bejönnek -e. Nekem azt írják, ne kezdjek fiatal lányokkal, mert éretlenek, kihasználom csak őket, nem tudják mit akarnak, még akkor sem, ha szószerint elmondják, hogy engem akarnak. Na, ugyanezeket leírom a fiatal lányoknak, hogy nem tudják mit akarnak, naívak, hagyják békén az idős férfit, és kapom a lepontozást. De ha engem, férfiként oltanak be, akkor felpontozást kap mindenki.


Ti megfigyeltetek már ilyeneket? Ha igen, mi volt az konkrétan?

Szerintetek melyik nemnek nézik el a hülyeségeket jobban?


Pl. volt egyszer egy tiktokos csaj belinkelve ide, aki ilyen fura kacsatáncot csinált, meg hápogott, mint egy kisgyerek, pedig felnőtt nő volt. Védték őt sokan, hogy csak ártatlan, jól mókázik, had csinálja, milyen kis jókedvű. Aztán láttam olyan ismerkedős kérdéseket fiúktól, ami teljesen normális hangnemben volt megírva, ha nőben lett volna azonnal ráírtam volna mert olyan értelmes volt, és kapja az oltást, hogy senki nem kíváncsi rá ennyire, meg ez - meg az gáz benne.


Úgy érzem, hogy a férfiak sokkal emberibben állnak a nőkhöz, elfogadóbbak, rendesek, támogatóak, míg férfiként akármit írsz, csinálsz, keresik a hibát. Szívesen olvasok ellentétes tapasztalatokat, véleményeket.


2021. júl. 26. 10:30
A kérdező szavazást indított:
A nőket jobban bántják
A férfiakat jobban bántják
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész "kutatásod" ott van alapjaival elcseszve, hogy a gyakorin csinálod. Ezt az oldalt tilos alapul venni, arról szól az egész, hogy a szerencsétlen szélsőség itt veri le a frusztrációját mindenkin. 10 éve még hasznos volt ez az oldal, most már kb. egy sarkított fertő - legalábbis ez a kategória, vannak azért még normálisak. A való élet kicsit se hasonlít arra, ami itt folyik.
2021. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

aj, nem lehetne mar befejezni ezt az ovodas picsogast, hogy bruhuhuu szegeny ferfiakat mennyire bantjak, BEZZEG a noknek mindent szabad.

operaltasd at magad nove, ha szerinted a noknek ennyivel jobb (ami amugy nyilvanvalo baromsag, bele se mennek..)

2021. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Olvass. Gyakorit.


Nem reprezentálja a való életet.

2021. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Brühühü, bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám az életben,hogy én nem járhatok kacsatáncot férfiként. Pff arról nem beszélünk, hogy a való életben milyen diszkriminációk érik a nőket?
2021. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De, beszéljünk. Pont erről beszéltem. Szeretnék beszélgetni erről, erre játszátok az agyatokat. Nagyon ertetlenek vagytok. Az értelmes válaszolóknak köszönöm, de ez a gyakoriról szólt, nem a való életről. Próbáljatok meg a kérdést értelmezni és nem sírni, hanem felnőttként beszélgetni.
2021. júl. 26. 12:26
 6/9 A kérdező kommentje:
De úgy látom megint csak ki van kerülve a téma. Személyeskedés egyrészt. Másrészt, fényt deritek erre, és ne a gyakoriról vonjak következtetést. Értelmes válasz nincs, ami kifejti a nézőpontokat, csak hiszti.
2021. júl. 26. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából a gyakori algoritmusa szerint mindig az aktuális kérdező a bűnös mindenben. Ha nő, ha férfi, akármi. Néhány ritka egyértelmű esetet leszámítva ha megnézed, jellemzően a kérdezőt ekézik. Tökmindegy, mi a problémája és milyen nemű. Bármilyen kérdésnél láthatsz persze támogató és normális válaszokat, de azért eseteiben ez a helyzet. Ha idejön valaki tanácsot kérni, esetleg egy témáról beszélgetne (lásd a mellékelt ábra), akkor még jól belé is rúgnak.

Az, hogy te több olyan kérdést látsz, ami alatt a férfiakat ekézik és pontozzák le, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy tényleg többségében is vannak, lehet egyéni szelekció is, elvégre olyan kérdésre rá se kattintok, ami nem érdekel, gyanítom te is hasonlóan vagy vele. Simán lehet, hogy kb ugyanolyan arányban szidnak mindenkit itt, csak ugye nem olvassuk az összes létező kérdést/választ, aztán egyéni érzékenység alapján végül kijön, hogy szerintem a nőket szidják jobban, szerinted meg a pasikat.

Maradjunk annyiban, hogy ez egy szenny oldal, amit érdemes úgy is kezelni :D

2021. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen választ vársz erre a baromságra? A férfiak többsége dugni akar. Ha rusnya pasi, akkor "komoly kapcsolatot" keres, mert nem sok esélye van nőzni, ha jó pasi, akkor "majd alakul".

Körbenyálazzák a jó nőket, a szépeket, akkor is ha buták, mint a tök, mert első sorban dugni akarnak. Ezt a jelenséget látod te. A normális, intelligens, ámde nem túl szép nőket ignorálják. A nőknél a +10 kiló az már bálna meg sertés, de a pasiknál ugye férfias és "aputest". (Vicces, hogy anyutest kifejezés nem létezik, pedig arra lenne indok, előbbire viszont nem.) Ignorálják a korban hozzájuk illő nőket, ha már negyvenen túl vannak, vagy van gyerekük.

Ha egy öreg pasinak fiatal nője van: cool, tud élni. Ha egy öreg nőnek van fiatalabb pasija: bolond vénasszony, a srác csak kihasználja.

Ha egy férfi nem festi az őszülő haját: sármos. Ha egy nő: boszorkány.

Ha egy férfi nem borotválja a teljes testfelületét: férfias. Ha egy nő: egy jeti.

Videók: ha egy pasi ironizál, esetleg nőellenes poénokat dobál, az menő. Ha egy nő teszi ugyanezt, az gonosz feminista ptsa, máglyára vele.

Ha egy pasi megcsal, "hajtja a vadászösztöne, különben is, hány kilót híztál mióta megismerted?" Ha egy nő teszi ugyanezt: bűnös mert a nők érzelemből szexelnek.

Soroljam még?

2021. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket egy nőtől fogadnak el jobban, van, amit egy férfitől. Érdemes megnézni, milyen kommentek érkeznek egy olyan férfival kapcsolatban férfiaktól, akik végigkúrják a fél várost, vagy végigkúrnák, ha lenne rá lehetőségük, és azon vinnyognak, hogy miért nem tartja nekik oda a jónő a p...ját... ha meg egy nő leírja, hogy szereti a szexet, ennyi meg ennyi partnere volt, akkor jön, hogy hát ennyit is ér, r...c, k...a, semmire sem jó, miért akar párkapcsolatot, rongy. Ha egy férfi nem főz, az teljesen oké, ha a nő nem tud nokedlit szaggatni, akkor szégyen...

nőket azért fikáznak, mert vannak elvárásaik (én folyamatosan kapom privátban, hogy elviselhetetlenül válogatós és felszínes vagyok, amiért elvárom, hogy a párom le tudjon írni 2-3 mondatot óriási helyesírási hibák nélkül, és mert nem akarok távkapcsolatot... miközben egymást "gyúrják" a pasik itt, hogy tőlük teljesen normális és még véletlenül sem felszínes elvárás az is 150 kilósan, hogy vékony csinibaba legyen a nőjük, tudjon főzni, ne legyen rövid haja meg ilyenek).

2021. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!