Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek már túlvagyok rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már túlvagyok rajta?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen "szerelmes lettem" egy családos emberbe.

Ez az érzés több éven át tartott, majd látva azt, hogy ebből nem lesz semmi, kezdtem kitörölni a fejemből az egész szituaciót.

Mondanom sem kell nem ment egyszerűen. Alkoholista lettem és depressziós.

Mélységesen elítélem a megcsalást. A hányinger kerülgetett magamtól, hogy foglalt férfit szeretek. Még a mai napig felfordul ettől a gyomrom.:/


Mivel tényleg szerettem ezt az embert, az összes rossz tulajdonságait ismerem még így is....nagyon rossz volt látni a családjával együtt.


Aztán egyik nap már nem éreztem azt mint régen. Rájöttem, hogy nem is szeretem ezt az embert és rosszul lennék, ha elhagyná a családját.

Semmilyen hatással nincs már rám hetek óta.

A kérdésem az lenne, hogy ez már így marad?

Rettegek attól, hogy megint idióta leszek.


2021. júl. 26. 10:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
Elővesz majd, ha üríteni akar, te meg pattansz...
2021. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Platói dolog volt ez. Nem volt itt semmi.
2021. júl. 26. 11:23
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha csak néhány hete, akkor még bármikor berobbanhat az agyadba, a szívedbe.
2021. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Az is igaz.

De már meguntam a várakozást és őszintén ez tényleg egy vicc, át se vert, hiszen mint mondtam ez plátói volt részemről.


Őszintén remélem, hogy leesik nekem végérvényesen, hogy ezzel csak az időmet veszítem el, ha továbbra is éltetem magamban az érzést.

2021. júl. 26. 13:56
 5/37 A kérdező kommentje:
Mindig eszembejut, hogyha én lennék a feleség nekem sem tetszene, ha valaki "más szemmel" nézne a férjemre.
2021. júl. 26. 14:01
 6/37 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Miért volt csak plátói szerelem?

Neki nem voltak érzései feléd? Vagy nem is tudta hogy szereted?

2021. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje törölted ki a fejemből? Azért nem két hét alatt lesz az alkohollal problémád. Nyugi nem vagy alkoholista. Ilyen gyorsan nem alakul ki az alkoholizmus.
2021. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

2,5 hete békéltem meg a ténnyel, hogy jobb lesz, ha gondolati szinten is elengedem őt.


Így visszaolvasva nem igazán fejeztem ki jól magam az alkohollal kapcsolatban. Ősszel kezdtem el nagyon inni, ez tartott télig, majd áprilisban megint visszaestem. Nyár óta egy kortyot sem ittam, mert az ital előhozza a depressziómat.


Sokat agyaltam hülyeségeken, nosztalgiáztam, sajnáltattam magam.


Közben teljesen világossá vált, hogy össze se illenénk és a barátait, családját elnézve nem is bánom, hogy nem tartozom oda. Nem lenne elég önbizalmam hozzá. De ezeken már kár gondolkodni, sőt el se kellett volna kezdenem, mert az időm látta kárát.


Mikor meglátom, már nem ugrik össze a gyomrom, mert lezártnak tekintem a dolgot.

Tudja, hogy szeretem, sajnál is érte, de szerencsére már elválnak útjaink. Nem fogjuk már látni egymást!


Mi ketten soha nem lettünk volna boldogok, de olyan emberi tulajdonságokkal bír ez az ember, ami 100-ból 1-ben ha megvan. Egyáltalán nem tökéletes, nem is kifejezettem szép ember, de az én szememben gyönyörű volt, még most is az.


Akit szeretünk, azt elengedjük! Írtam, hogy nem szeretem, de valójában igen. De már olyan kopottas az egész, a vége felé már csak szenvedést okozott, és agyrémmé vált.


Nem is tudtam senkivel megbeszélni a dolgot....


Arra viszont büszke vagyok, hogy egyedül letettem az italt és egy életre megutáltam. Max egy korty.:D



Sokat fog segíteni, ha tényleg nem látom már.


Soha nem akarom többé ezt érezni, amit iránta éreztem! De már közel sincs akkora hatással rám, mint régen.:)

2021. júl. 26. 19:40
 9/37 A kérdező kommentje:

Szerintem felnőttem. Megláttam a színtiszta valóságot, aztán elfogadtam, és nem áltatom többé magam.


Bárcsak hamarabb rájöttem volna erre.

2021. júl. 26. 19:43
 10/37 anonim ***** válasza:

Napi szinten látjátok egymást?

Mi az oka hogy mostmár nem fogod látni? Munkahelyváltás? Költözés? Segíteni fog, ha nem találkoztok. De lehet hogy elfelejteni nem tudod.

2021. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!