Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony férfinak nincs esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony férfinak nincs esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok genetikám miatt, nehezen izmosodok, nehezen hízok. Nem mondom hogy kövér szeretnék lenni, de így sok lánynál is vékonyabb vagyok. Testmagasságom 190 cm testsúlyom 77kg. Úgy vettem észre nagyon nem jön be ez a testalkat a nőknek.
2021. júl. 26. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Annyira nem is vagy vékony.
2021. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez mennyire számít extrém vékonynak, számok alapján nem tűnik vészesnek, de nehéz ennyiből elképzelni. Esetleg teszel ki képet vagy magadról vagy más férfiról, aki hasonló testalkatú? Úgy hasznosabb válaszokat kaphatsz.

Önmagában az nálam nem kizáró ok, ha egy férfi vékony, amíg nem betegesen vékony.

2021. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez normális BMI.
2021. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
190centihez 77kilo ha nincs rajtad zsír valószínűleg jól néz ki.
2021. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
77 kiló? En is annyi vagyok, 180+ centivel, az nem sovány, teljesen oké.
2021. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne? Szerintem ez nem mérvadó. Lehet valaki sovány, de közben szikár, inas, szóval nem kislánykarú.


Valakinek éppen a vékony jön be, vagy valami más megtetszik rajtad neki, ami megfogja.


Az alkat meg változik, lehet a korral a hormonok miatt felszedsz pár kilót.

2021. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem vékony, tök normális alkat. Ismerek olyat, aki 187/65 és még neki is bőven jó teste van. Nekem mondjuk bejön a vékonyság.
2021. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
10 éve én is vékony voltam, azt hittem ilyen a genetikám és nem lehet rajta változtatni, viszont a sport, kondi és megfelelő étkezésnek köszönhetően sikerült 15 kg gyarapodnom. Mára átlagos/izmos a testalkatom. Kövér semmiképpen se akarj lenni, izmosodni viszont érdemes! Jobb lesz a testtartásod, nem fáj a hátad, energikusabb leszel, ráadásul könnyebb csajozni is. Hajrá!
2021. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Jobb mintha dagatt lennél hidd el.
2021. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!