Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjak le a család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak le a család alapitásról?

Figyelt kérdés
Egyéb dolgok miatt tudom hogy nem lehet családom,szeretnék meg házasodni és végre anya lenni de tudom hogy ez nekem soha nem fog össze jönni de igy nem lehet teljes az életem,nem lehetek igazán boldog.Hogy verjem ki ezt a fejemből? teljesen depressziós vagyok ezmiatt,próbálom ezt ki verni a fejemből de hiába egyszerüen nem megy?mit csináljak? /N

2021. júl. 26. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Örökbefogadás.


De egyébként nem vagyunk gondolatolvasók, szóval miért nem lehet?

2021. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
anyagiak,párkapcsolati problémák.Hiába dolgozunk reggeltől estig nem jutunk egyről a kettőre.
2021. júl. 26. 13:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolati problémát meg kell oldani. Nem megy? Akkor el kell engedni. Ennyire egyszerű.


Anyagiak meg nehezebbek, de ha mindig vársz valamire, lejár az időd.

2021. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2.


Akkor minek gyerek már ne haragudj?

2021. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha párkapcsolati problémák vannak, akkor nem jó a párkapcsolat. Talán a párválasztás sem volt jó. Az anyagiakat könnyebb megoldani, főleg, ha nem dolgoztok reggeltől estig, hanem pihentek is, és gondolkoztok egy pár változtatáson.

Talán ha nem dolgoznátok reggeltől estig, akkor többet tudnátok pihenni és együtt lenni, és talán párkapcsolati problémátok se lenne.

2021. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolat javítható, akkor hajrá! Ha nem, keress jobbat. A pénz nehezebb dió, de mindig van hova fejlődni. Ne add fel az álmaidat!
2021. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne add fel, de ha az megnyugtat amíg össze nem jön, gondolj arra, hogy mennyire beteg, rongy világban élünk, hány gusztustalan pedofil ronthatja meg a gyerekedet, hány osztálytársa cikizi halálra, mennyi tehetségtelen közlekedő létezik, akik elüthetik. Mennyi kikúrt betegséget kaphat el a sok mérgező dologtól. Gondolj arra, hogy ha nem szülsz, mindezen sz@rságtól megkíméled.
2021. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es

Minek élünk egyáltalán? Sokat szenvedhetünk!

2021. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csináltok olyan munkát amivel hatékonyabban tudtok egzisztenciát felépiteni? Millió lehetőség van csak észre kéne venni
2021. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Ebbe a mai világba jól meg kell gondolni a gyerekvállalást. Ha nem jó a kapcsolatod, minek? Csak a gyereknek lesz rossz. A másik, hogy támogató családi háttér nékül nem érdemes. Jó úgy gondolod, hogy majd te mindent megteszel, de egy igazi nagymamát , aki imádja az unokáját, nagypapát, nagynéniket, unokatestvéreket nem tudsz neki adni, ha nincs olyan háttered.
2021. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!