Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, 75B-s mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, 75B-s mell kicsi és lelohasztó számotokra?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 13:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem tárgy te ostoba. Olyat lett és kész. A funkcióját töltse be, ha oda kerül a dolog.
2021. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Sokak számára igen, de vannak, akik elfogadják, és vannak, akiknek kifejezetten bejön.
2021. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miert foglalkozol olyanokkal, akiknek nem jon be? Vagy te mindenkinek be akarsz jonni? Ahhoz kene tobb mas is a mellmereten kivul.
2021. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem a barátnőm, imádni fogom, bármilyen melle van. Volt, akinek csak bimbója volt, ugyanúgy szerettem kényeztetni azt is. Ez lényegtelen.
2021. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
És akkor én mit szóljak az A-s melleimre?
2021. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az emiatti felesleges aggódás és későbbi indokolatlan irigykedés/féltékenykedés nagyobb gond.
2021. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csupán arra vagyok kíváncsi hogy van e olyan férfi akinek kifejezetten ez a mell méret izgatóbb és ez jobban tetszik neki mint a nagyobb
2021. júl. 26. 14:24
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van.
2021. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
7-es. Ez olyan elkepzelhetetlen, hogy letezik nullanal tobb ilyan ferfi? Vagy most azt varod, hogy halmokban dorgolozzenek hozzad virtualisan, hogy minnyire jo vagy? Alnaiv kerdes ez, tini rovatba valo, ott nagyobb a tureskuszob.
2021. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

A legátlagosabb mellméret huszonévesek körében. Nem kicsi. Van alatta 2 méret, az A és az AA. Azért érzed kicsinek, mert mellé 75ös a hátad.. adj le egy kicsit, 70Bvel már kifejezetten nagynak számítana ez a cici. Ugye nem extra pushupban méred ezt a méretet, hanem simában? Még azt tudom elképzelni, hogy a pici AAs melled belenyomod a pushupos B kosarasba, ezért érzed kicsinek.


Egy B kosár átlagos! Nem kicsi, nem nagy. Egy C kosárra már felkapja a fejét az ember, mert az már látványosan nagy.

2021. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!