Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne, ha nőként erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha nőként erre vágynék jelenleg?

Figyelt kérdés

Év elején véget ért egy hosszú kapcsolatom. Nagyjából összeszedtem magam azóta, de úgy érzem, újabb szerelemre nem állok még készen. Nem lettem férfigyűlölő, semmi ilyenről nincs szó, csak egyszerűen nem érzem magam késznek egy komoly kapcsolatra. Viszont elkezdett hiányozni a szex. Eleinte azt gondoltam, csak múló állapot, de nem, rendesen kívánom. Van egy férfi ismerősöm, akivel régóta kölcsönös a vonzalom, forr a levegő körülöttünk. Az elmúlt két hónapban sokat beszélgettünk, messengeren is

illetve élőben is. Ő is egyedülálló. Nagyon könnyűvérű lennék, ha belemennék csak szexbe? Sosem volt ilyenben részem, csak komoly kapcsolataim voltak.

A válaszokat előre is köszönöm!

29N


2021. júl. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem leszel ettől könnyűvérű...ha ö is független, akkor meg pláne:)

Élvezd,ne filózz:)

2021. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy

Én is ilyen helyzetben vagyok, most lett vége a 6 éves kapcsolatomnak, bár nálam még friss a helyzet és egyelőre nem gondolkozok ilyenben, de 1-2 hónap múlva biztosan én is így gondolkoznék, ahogy te. Sőt, én még Tinderezni is fogok.

Senkinek semmi joga elítélni téged emiatt.

21L

2021. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Hajrá!

Senkinek nincs ehhez köze és nem tartozol elszámolással

2021. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! :)
2021. júl. 26. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ezzel semmi gond. Aztán idővel kialakulhat ebből akár komoly is. De ha jót akarsz magadnak, nem csak a szexre korlátozod, mert idővel kellemetlenül fogod érezni magad. Találkozgassatok, beszélgessetek, szexeljetek. Nem kell egyből felcimkézni, hogy csak szex, vagy barátság extrákkal, úgyis alakul az magától, hogy mivé tud fejlődni.
2021. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Csak ha nem használod őt ki, és tud a szándékaidról. És ha nem sokkal idősebb nálad. Akkor rendben van.
2021. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Élj a lehetőséggel! Tudod, milyen nehéz olyat találni, akivel kölcsönös a vonzalom, forr a levegő? Van, akinek sosem sikerül, csak a langyos fos vagy a semmi jut. Szexeljetek jókat és sokat, ne hagyd ki, éld és élvezd az életet, ne senyvedj apácaként! (Sajnos én erre kényszerülök, 30/N vagyok, 7+ éve semmi, előtte is csak kevés és szar, szóval nem a levegőbe beszélek...)
2021. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Aztan te beleszeretsz ő meg nem. Annyira tipik.


En keresnék egy ujat inkabb.

2021. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló: eleve sokat szoktunk beszélgetni, komolyabb dolgokról is meg általános, könnyedebb témákról is. Tényleg jó ideje ismerjük egymást, nagyjából mindig tudtuk vagy hallottuk, mi történik a másikkal, itt él-e még a városban, kapcsolatban van-e stb. :)


6. válaszoló: semmiképp nem szeretném kihasználni, fordított esetben nekem sem esne jól. 4 évvel idősebb nálam.


7. válaszoló: köszönöm a válaszod! :)


8. válaszoló: van olyan érzésem, hogy előbb-utóbb egymásnak esnénk, annyira régóta ott van az a "szikra" közöttünk.

2021. júl. 26. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Próbáljátok meg, hátha több is összejön, mint csak szex.
2021. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!