Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mi tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi tetszik az ilyen pasikban?

Figyelt kérdés
Leginkább még az iskolában láttam példát erre.Az olyan pasikra gondolok akik szerették csak úgy cseszegetni a csendesebb vagy gyengébb osztálytársaikat, gyakran még a tanároknak is beszólogattak.Szünetekben a WC-be jártak cigizni, az órákra gyakran késve jöttek be vagy lógtak az egész óráról.Amit furának tartottam az az volt, hogy több lánynak is bejöttek ezek pasik és ami még furább, hogy ezek között jócskán voltak jó tanuló és magaviseletű lányok is.Nem értem mi az amit vonzónak láttak bennük.Ezektől a dolgoktól tartják a lányok a fiúkat magabiztosnak, határozottnak és vagányak?

2021. júl. 27. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben hány évesekről is beszélünk? Mit keres ez a kérdés a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriában?
2021. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A duma miatt szerintem
2021. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Torvenyen kívuliek.


Az egyéniségek akiknek saját gondolataik vannak, mernek tenni, mernek szólni, mernek szembe menni a szabályokkal, a rendszerbol "kitorni", azok mindig is vonzobbak lesznek, mint azok, akik barminek egybol becsicskulnak es lehajtják a fejüket.



Sőt. A hősök is, vagy lasd az 1956 os forradalmat is diákok kezdték meg es szamtalan tortenelmi pelda van arra hogy a "torvenyen kivuliek", mennyi mindent elértek.



Az ilyem emberek akik kitörnek, szelesebb látókörűek, forrofejűek vittek elobbre eddig is a társadalmat.


És mégha annyira van caak eszük hogy ők tiltva cigiznek, valahol mégis ezt idézi, hogy ők MERNEK szembe menni a rendszerrel.

2021. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában szórakoztató. az iskolában teljesítménykényszer van, fegyelmezni kell magadat, egy kis felüdülést és mulatságot jelentenek ezek a figurák.
2021. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*vitték
2021. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hellmano ***** válasza:
73%
A csajok szeretik a laza, jó fej srácokat meg a rosszfiúkat. Persze , ha kinéznek valahogy, mert különben semmit se ér az első három :D Én is ezt toltam csak annyi különbséggel, hogy nem dohányoztam. Meg annak ellenére, hogy alig tanultam és csak szórakozni jártam a sulikba, mindig baromi jó tanuló voltam, mert baromi jól vág az eszem. Minden szart elvégeztem a sulikban, mert imádtam a közeget nekem az volt a lételemem, majdnem 30 éves koromig suliztam, tényleg már minden szarra beiratkoztam, hogy ne szakadjak el ettől a közegtől és el is végeztem mindent amúgy :)
2021. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Szeretik a börtön illatát amikor beszélőre járnak be hozzá.
2021. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak ilyenek, megtalálták a társaságukat hasonló lányok formájában. Egyáltalán nem tetszettek mindenkinek, sőt, inkább lenézték őket. Mondjuk én egyetemi gyakorló gimibe jártam, nem valami proli szakiskolába, szóval itt a deviáns alkoholizáló dohányzó bully "menőgyerekek" volt a kisebbség. A normális szebb lányoknak volt felsőbb/más évfolyamból normális pasijuk, a többit meg észre vették a fiúk, de ők se igazán foglalkoztak a pasizással.
2021. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem mindig a csendesebb, intelligens fiúk jöttek be, bár gimiben tanárokba voltam belezúgva, a lázadó korosztályommal annyira nem foglalkoztam :)


Ez részemről felnőttként is megmaradt, nem szeretem a nagyhangú, nagyarcú, bunkó embereket. A lázadás is lehet természetesen szimpatikus, de azt konstruktívan tegye, ne szánalmas hőbörgéssel, vagy önkárosító magatartással (pl. dohányzás, pia stb).

2021. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be, ha kb.mértékkel iszik az nekem pont jó.
2021. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!