Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy megcsal-e a feleségem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs szex, se semmi intimitás. Kérdezem, hogy mi baja van, mindig azt mondja semmi. Ha megpuszilom, akkor egy kényszeredett mosoly van az arcán.

Sokszor úgy kerüli el a hozzábújásom és azt hogy kettesben legyünk együtt, hogy mindig kitalál valamit, amiért ki kell mennie a konyhába, fürdőbe, nappaliba, másik szobába.

Ha közeledek hozzá, mindig van egy kifogása: fáj a feje, fáj a hasa, menstruál, meleg van, elfáradt, fáj a lába, hűvös van, korán kell kelnie, éhes, szomjas, hányingere van.


A telefonját néztem, üzeneteket, képeket, jegyzeteket, de semmi, és ebben nem is bízok, mert lehet az üzeneteket törölni. Tegnapelőtt is lebukott, hogy nem a testvérénél volt, mert a testvére anyósáéknál volt.

Ő 8-tól délig dolgozik pénteken, én 6-kor érek haza. Amikor kérdezem, hogy mit csinált 6 órán keresztül, mindig az a válasz, hogy takarított, de van, hogy nem látszik meg a házon a takarítása (tehát nem takarított), és van, hogy csütörtökön kitakarítjuk az egész házat, és azt mondja, hogy ő pénteken takarított, amikor csütörtökön csináltuk meg.


70%-ig vagyok biztos benne, hogy megcsal. A kérdés: hogyan buktathatnám le? Hogyan bizonyosodjak meg arról, hogy megcsal-e?


2021. júl. 28. 19:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az első próbálkozásom volt az, hogy pénteken beteget jelentettem, majd úgy tettem, mintha elindultam volna dolgozni, délig barátoknál voltam. Majd hazamentem, hátha rajtakapom, de nem volt otthon és akkor volt az, hogy azt mondta, hogy a testvérénél volt, mert felhívtam a testvérét. Tehát a pasinál találkoznak.
2021. júl. 28. 19:05
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Előfordul. Menj utána, kövesd. Nézz bele többször a telefonjába.
2021. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
91%

Tyű, kenyér! Ez kemény, mint az útszélére fagyott kutyasz4r!


Nem tudok ebben tanácsot adni, max annyiban, hogy mit ne tegyél: ne kérdezz rá. Ha rákérdezel, tagadni fogja, és hogyha lesz rá valamilyen kis apró figyelmeztetés, jel a hűtlenségére, azzal fogja hárítani, hogy te paranoiás vagy és féltékeny.

2021. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha még nem is csalt meg,biztos van egy udvarlója.Ha rákérdezel és hülyének titulál vagy mérgesen rádförmed biztos lehetsz benne,hogy van valakie.Hány évesek vagytok?
2021. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nem alacsonyodnék le a kutatásig meg a lebuktatásig. Rákérdeznék nyíltan, akár kiugrasztanám a nyulat a bokorból így: Mióta tart? Hátha azt hiszi, többet tudok, mint kéne és elmondja. De ha tagadja sincs értelme, mert nem tudsz bízni benne. Úgyhogy szakíthatsz vele nyugodtan, akár megcsal, akár nem.
2021. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
5 igaz amit ír,én se kutakodnék csak felemésztene mégjobban.
2021. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Pasik a vegsokig tagadnak, igy vannak bedrotozva. Nok talan nem.
2021. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Nemtől függetlenül alkat és helyzetfüggő ki meddig tagad.


Vannak eszközök amikkel, könnyű lebuktatni a màsikat, pl mini GPS kütyük , számítógépre/telefonra loggerek, vagy a klasszikus magànnyomozós megoldàs - de ha már ilyenhez fordul vki, az már régen baj

2021. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%

Szakítani? A felesége, tehát válás lesz, ha lesz.

Szerintem hagyd a fenébe, majd abbahagyja, ha elmúlik a rózsaszín köd. Ha egyáltalán van valakije. Aztán megint keresgélhetsz másik nőt. Nem tudom, hány éves vagy, de minél idősebb, annál nehezebben fog akadni valaki. Mióta vagytok együtt?

2021. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Igazából ha nem csal meg akkor is már döglött a kapcsolat ilyen formában.
2021. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!